زمان مطالعه: 1 دقیقه

قتل پسر جوان بخاطر مزاحمت برای دختر مشهدی

مردی که موتورسوار 23 ساله ای را با ادعای مزاحمت برای دختر نوجوانش در مشهد به قتل رسانده بود، با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد.
17 اردیبهشت 1401
شناسه : 86249
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86249
1382+
بالا
مردی که موتورسوار 23 ساله ای را با ادعای مزاحمت برای  دختر نوجوانش در مشهد به قتل رسانده بود، با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد.

حادثه 24 -  مردی که موتورسوار 23 ساله ای را با ادعای مزاحمت برای  دختر نوجوانش در مشهد به قتل رسانده بود، با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد.

این حادثه نیمه شب چهاردهم اردیبهشت در بولوار رسالت مشهد هنگامی رخ داد که مرد 39 ساله ای از خانه بیرون آمد و جوان موتورسواری را  دید که در محله معروف به خیابان چهارده معصوم تردد می کند.او به بهانه دادن تذکر به جوان موتورسوار نزدیک شد که ناگهان درگیری بین آن ها با برداشتن سوئیچ خودرو توسط مرد جوان، شدت گرفت. در همین حال موتورسوار 23 ساله با ضربه چاقوی مرد 39 ساله مجروح شد و در بیمارستان جان سپرد.

این  متهم که روز گذشته با تلاش کارآگاهان اداره جنایی آگاهی و دستورات محرمانه قاضی دکتر صادق صفری دستگیر شد راز این جنایت را برملا کرد و گفت: او (مقتول) همواره برای دخترم ایجاد مزاحمت می کرد ابتدا با خودم می اندیشیدم که خواستگار دخترم است اما بعد فهمیدم که فقط قصد مزاحمت دارد به همین  دلیل آن شب خواستم به او تذکر بدهم که با هم درگیر شدیم در این میان پسر 12 ساله ام چاقویی را به دستم داد که با آن ضربه ای به جوان موتورسوار زدم.

تحقیقات بیشتر در این باره با حضور قاضی ویژه قتل عمد در پلیس آگاهی خراسان رضوی و بازجویی های تخصصی از متهم همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث خراسان رضوی» را در صفحه حوادث خراسان رضوی و حوادث مشهد حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر