زمان مطالعه: 1 دقیقه

قربانیان مشروبات الکلی در بندرعباس به 5 نفر رسید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: براساس آخرین آمار تعداد افراد مسموم شده با تامل به ۴۸ نفر رسید که متاسفانه ۵ نفر جان باختند.
12 اردیبهشت 1401
شناسه : 86225
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86225
395+
بالا
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: براساس آخرین آمار تعداد افراد مسموم شده با تامل به ۴۸ نفر رسید که متاسفانه ۵ نفر جان باختند.

حادثه 24 -  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: براساس آخرین آمار تعداد افراد مسموم شده با تامل به ۴۸ نفر رسید که متاسفانه ۵ نفر جان باختند.

فاطمه نوروزیان صبح امروز در تشریح آخرین وضعیت مسمومیت الکلی در بندرعباس اظهار داشت: از روزهای گذشته شمار افراد مراجعه کننده با علائم مسمومیت الکلی رو به افزایش گذاشت.

وی افزود: مطابق با آخرین آمار اخذ شده از بیمارستان‌ها، شمار افراد مراجعه کننده با علائم مسمومیت الکلی در شهر بندرعباس به 48 نفر رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: متاسفانه از این تعداد 5 نفر شامل 4 مرد و یک زن در بازه سنی 22 تا 51 هستند.

وی تصریح کرد: تاکنون 8 بیمار به تشخیص پزشک متخصص و یا با رضایت شخصی از بیمارستان مرخص شده‌اند و مابقی در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

نوروزیان گفت: 3 بیمار مسموم تاری و اختلال دید دارند و 11 نفر نیز وضعیت وخیمی دارند، بیماران همگی در بندر هستند و بیشتر بیماران در بیمارستان شهید محمدی بستری هستند و 3 بیمار نیز در بیمارستان خلیج فارس بستری شده‌اند.

وی درخاتمه ضمن هشدار و تاکید بر عدم مصرف هر گونه مواد الکلی گفت: در صورت مصرف هرگونه مواد الکلی با مشاهده علائمی مانند سرگیجه، تهوع، سردرد، اختلال بینایی، سریعا به اورژانس مراجعه کنند.

آخرین اخبار «حوادث هرمزگان» را در صفحه حوادث هرمزگان و حوادث بندرعباس حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر