زمان مطالعه: 3 دقیقه

خبر مهم نایب رئیس مجلس در مورد رتبه‌ بندی معلمان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه اصلی فرهنگیان اجرای لایحه رتبه‌بندی است که بر اساس مصوبه مجلس این لایحه باید عملیاتی شود و آخرین مدرک مبنا خواهد بود.
27 فروردین 1401
شناسه : 85807
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/85807
1704+
بالا
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه اصلی فرهنگیان اجرای لایحه رتبه‌بندی است که بر اساس مصوبه مجلس این لایحه باید عملیاتی شود و آخرین مدرک مبنا خواهد بود.

حادثه 24 -  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه اصلی فرهنگیان اجرای لایحه رتبه‌بندی است که بر اساس مصوبه مجلس این لایحه باید عملیاتی شود و آخرین مدرک مبنا خواهد بود.

علی نیکزاد اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش موظف شده تا در کنار اعمال آخرین مدرک تحصیلی در رتبه‌بندی معلمان، به صورت دقیق و سریع این احکام مربوط به رتبه‌بندی را اعمال کرده و برای معلمان ارائه کند.

وی با بیان اینکه در هفته جاری در کنار پیگیری رتبه‌بندی معلمان و اجرای دقیق آن، سعی کردیم تا عمده مشکلات استان را نیز پیگیری کنیم، تصریح کرد: از طریق نمایندگان مجلس سعی بر این است تا تأمین قیر رایگان و سهمیه‌ای به صورت حواله انجام شده و طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در فصل کاری به سرانجام برسد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تاکید نمایندگان مجلس قرار شد سهمیه مانده قیر رایگان سال گذشته نیز به طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی اختصاص یابد که راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و شهرداری‌ها می‌توانند از قیر رایگان استفاده کنند.

نیکزاد با بیان اینکه پروژه راه آهن اردبیل – میانه باید هر چه سریع‌تر تکمیل شده تا این خط ریلی به منطقه پارس‌آباد و به کشورهای آسیای میانه متصل شود، افزود: ما امیدواریم از طریق خط ریلی به روسیه متصل شده و زمینه تقویت صادرات و واردات را نیز فراهم کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امسال امیدواریم وزارت راه و شهرسازی به وعده خود مبنی بر تکمیل و راه‌اندازی راه آهن اردبیل – میانه عمل کند و از طرفی به سرعت با همکاری و مشارکت دستگاه‌های متولی راه آهن اردبیل به سمت پارس‌آباد نیز آغاز شود.

نیکزاد به راه‌اندازی هواپیمای بیس در اردبیل با استقرار شبانه در فرودگاه اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: اگر چنین هواپیمایی در اردبیل داشته باشیم، به راحتی می‌توانیم اول صبح و آخر وقت پروازهایی را از اردبیل به تهران و بالعکس انجام دهیم تا مدیران، سرمایه‌گذاران، اساتید دانشگاه و متخصصان به راحتی بتوانند کارهای روزانه خود را از طریق پروازهای هوایی انجام دهند.

وی اضافه کرد: تلاش ما بر این است تا زیرساخت‌های توسعه‌ای در استان به نحوی فراهم آید تا اهالی بتوانند شایسته‌ترین خدمات را دریافت کرده و رضایتمندی آنها به دست آید.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از مسئولان استان خواست از همان ابتدای سال پیگیری‌های لازم را برای جذب منابع ملی به کار گیرند تا زمینه اجرا و تکمیل بخش عظیمی از پروژه‌های عمرانی و زیربنایی فراهم آید.

آخرین اخبار اجتماعی را در صفحه اخبار اجتماعی حادثه 24 بخوانید.

 

ارسال نظر