زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ فجیع مرد جوان در بزرگراه شهید کاظمی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن یک تن در پی واژگونی خودرو در بزرگراه شهید کاظمی خبر داد.
27 فروردین 1401
شناسه : 85797
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/85797
193+
بالا
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن یک تن در پی واژگونی خودرو در بزرگراه شهید کاظمی خبر داد.

حادثه 24 -  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن یک تن در پی واژگونی خودرو در بزرگراه شهید کاظمی خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ٩:۴۵ روز جاری حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید کاظمی، بعد از خیابان شقایق به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

به گفته وی، آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل می رسند.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان در محل مشاهده کردند که یک دستگاه خودروی پژو ٢٠۶ با یک نفر راننده مرد که حدودا ٣۵ ساله بود، به هنگام حرکت به دلایل نامشخصی واژگون شده بود.

سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: راننده داخل خودرو محبوس بود. آتش نشانان ایمن سازی های لازم را انجام دادند و این فرد را که از ناحیه سر دچار مصدومیت شدیدی شده بود خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند. که مشخص شد، وی جان خود را از دست داده است.

ملکی در پایان گفت: خودرو به حالت اولیه برگردانده و به محل امنی منتقل شد. همچنین محل برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد وساعت ١٠:١۶ عملیات به پایان رسید.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر