زمان مطالعه: 2 دقیقه

عامل ضرب و شتم زن دزفولی دستگیر شد

فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری فردی که چندی پیش با سلاح کلاشینکف اقدام به قدرت نمایی و اذیت و آزار خانمی در ملاء عام نموده و کلیپ آن در فضای مجازی پخش شده بود خبر داد.
02 فروردین 1401
شناسه : 85364
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/85364
327+
بالا
فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری فردی که چندی پیش با سلاح کلاشینکف اقدام به قدرت نمایی و اذیت و آزار خانمی در ملاء عام نموده و کلیپ آن در فضای مجازی پخش شده بود خبر داد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری فردی که چندی پیش با سلاح کلاشینکف اقدام به قدرت نمایی و اذیت و آزار خانمی در ملاء عام نموده و کلیپ آن در فضای مجازی پخش شده بود خبر داد.

سرهنگ «روح‌الله گراوندی» فرمانده انتظامی شهرستان دزفول امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر قدرت نمایی و ضرب و جرح یک بانوی اهل دزفول با سلاح و اعمال زور و متعاقب آن متواری شدن متهم، موضوع دستگیری به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ابتدا توسط مامورین دو نفر از همدستان متهم دستگیر و در سحرگاه شب گذشته کاراگاهان ویژه پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در شرق تهران گردیده، افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی، طی یک عملیات پیچیده و مقتدارانه و منسجم پلیسی در شرق تهران متهم اصلی را دستگیر نمودند.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول، تصریح کرد: متهم هیچ‌گونه ارتباطی با نهاد های نظامی و دولتی نداشته و علت ضرب و جرح، اختلافات خانوادگی بوده است.

سرهنگ گراوندی با اشاره به کشف سلاح کلاشنیکف و خودروی به‌کار رفته در صحنه جرم، یادآور شد: تلاش و زحمات شبانه‌روزی دادستان عمومی و انقلاب دزفول و پشتیبانی خبری سربازان گمنام امام زمان (عج) این شهرستان در راستای همکاری با پلیس آگاهی قابل تقدیر است.

گراوندی خاطرنشان کرد: تأمین امنیت مردم شریف شهرستان دزفول خط قرمز پلیس بوده و این فرماندهی هیچ گونه تعارف و مماشاتی با اراذل و اوباش و مخلین نظم و امنیت نخواهد داشت.

پیش از این به دنبال انتشار تصاویر ضرب و جرح زنی توسط فردی مسلح در یکی از خیابان‌های شهرستان دزفول فضای مجازی، دادستان دزفول گفت که این موضوع در حال پیگیری است و متهم تحت پیگرد قانونی است.

بر اساس شواهد موجود، درگیری صورت گرفته بر سر اختلافات خانوادگی بوده است اما باتوجه به شکایت شاکی و ارتکاب جرائم عمومی، موضوع در دست رسیدگی دستگاه قضایی گرفته بود.

آخرین اخبار «حوادث خوزستان» را در صفحه حوادث خوزستان و حوادث اهواز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر