زمان مطالعه: 2 دقیقه

قاتلان نوجوان ۱۷ ساله در بندرعباس دستگیر شدند

با هوشیاری و تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی استان عاملان درگیری منجر به قتل نوجوان ۱۷ شناسایی و دستگیر شدند.
01 فروردین 1401
شناسه : 85352
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/85352
497+
بالا
با هوشیاری و تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی استان عاملان درگیری منجر به قتل نوجوان ۱۷ شناسایی و دستگیر شدند.

 حادثه 24 -  با هوشیاری و تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی استان عاملان درگیری منجر به قتل نوجوان ۱۷ شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ مهرداد مشوق در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل نوجوان ۱۷ ساله در یکی از محلات بندرعباس، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس استان قرار گرفت.

 وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان و اکیپ بررسی صحنه جرم با همراهی ماموران تجسس کلانتری ۱۷ شهرستان به محل وقوع حادثه اعزام و با بهره گیری از روش های کارآگاهی و رصد اطلاعاتی موفق شدند ۲ نفر از عاملان اصلی درگیری منجر به قتل را در محل شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کنند.

این مقام انتظامی استان اظهار کرد: در تحقیقات صورت گرفته از متهمان ضارب اصلی نیز شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر که در بازرسی بدنی از نامبرده یک قبضه سلاح سرد کشف و متهم جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی انتقال شد.

سرهنگ مشوق خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر جرم انتصابی بوده که پس از روبه رو شدن با دلایل و مستندات موجود عرصه را بر خود تنگ و لب به اعتراف گشود و معترف شد در حال تردد در خیابان بوده که سه نفر راکبین موتورسیکلت دارای صدای بلند و نابهنجار مواجه و با آنان درگیر که در این درگیری به وسیله سلاح سرد ضربه ای به مقتول وارد کرده است که در نهایت پرونده متشکله پس از تحقیقات نهایی به دادسرا ارسال و حسب دستور مقام قضائی متهمان با قرار تامین مناسب روانه بازداشتگاه شدند.

 جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان این که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند، از عموم شهروندان خصوصا جوانان و نوجوانان که در شرایط خاص دوران بلوغ قرار دارند خواست در برخورد با نابهنجاری های اجتماعی ضمن حفظ خودنسردی از برخوردهای هیجانی خودداری و با یادگیری و استفاده از تکنیک های روانشناسی و کنترل هیجان آرام سازی خویش را سرلوحه کار قرار دهند چرا که پشیمانی بعد از بروز این گونه حوادث سودی برای آنان نخواهد داشت.

آخرین اخبار «حوادث هرمزگان» را در صفحه حوادث هرمزگان و حوادث بندرعباس حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر