زمان مطالعه: 1 دقیقه

پنج نوجوان هنگام ساخت ترقه به شدت مصدوم شدند

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز از سوختگی و جراحت شدید پنج نوجوان و جوان، حین ساخت مواد محترقه در باغی واقع در شهرک انجیره خبر داد.
24 اسفند 1400
شناسه : 85279
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/85279
375+
بالا
رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز از سوختگی و جراحت شدید پنج نوجوان و جوان، حین ساخت مواد محترقه در باغی واقع در شهرک انجیره خبر داد.

حادثه 24 -  رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز از سوختگی و جراحت شدید پنج نوجوان و جوان، حین ساخت مواد محترقه در باغی واقع در شهرک انجیره خبر داد.

محمدهادی قانع در آخرین شب چهارشنبه پایان سال ۱۴۰۰ در پی وقوع این حادثه، اظهار داشت: پنج نوجوان و جوان ۱۵ تا ۲۲ ساله  حین ساخت مواد محترقه در باغی واقع در شهرک انجیره دچار سوختگی و جراحت شدید شدند.

وی افزود: به دنبال تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر شنیده شدن صدای انفجار از داخل یک باغ، آتش نشانان و نجاتگران به محل حادثه در شهرک انجیره اعزام شدند که مشخص شد پنج نوجوان و جوان ۱۵ تا ۲۲ ساله حین ساخت ترقه برای چهارشنبه سوری، به دلیل انفجار مواد محترقه دچار سوختگی و آسیب شدید شده اند.

قانع خاطرنشان کرد: آتش نشانان بلافاصله ضمن ایمن سازی محیط حادثه این افراد را برای انتقال به بیمارستان تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند.

رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز اضافه کرد: آتش سوزی درخت در حیاط منزل مسکونی در رکن آباد بر اثر برافروختن آتش نیز از دیگر حوادث شب چهارشنبه پایان سال بوده که منجر به آتش سوزی حیاط منزل گردید و با سرعت عمل تیم اطفایی از سرایت به فضای داخلی منزل و مصدومیت افراد جلوگیری به عمل آمد.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر