زمان مطالعه: 1 دقیقه

ضربه وزارت اطلاعات به شبکه وابسته به رژیم صهیونیستی در آذربایجان غربی

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی گفت: طی یک ماه گذشته سربازان گمنام امام زمان (عج) به بزرگترین شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی در این استان ضربات سهمگینی وارد کردند.
22 اسفند 1400
شناسه : 85169
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/85169
144+
بالا
مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی گفت: طی یک ماه گذشته سربازان گمنام امام زمان (عج) به بزرگترین شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی در این استان ضربات سهمگینی وارد کردند.

حادثه 24 -  مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی گفت: طی یک ماه گذشته سربازان گمنام امام زمان (عج) به بزرگترین شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی در این استان ضربات سهمگینی وارد کردند.

این شبکه جاسوسی با اجیر کردن اراذل و اوباش در تلاش بود تا اقدامات خرابکارانه‌ای در داخل خاک ایران داشته باشد که با هوشیاری نیروهای امنیتی، این تهدیدات خنثی و ضربه لازم به شبکه وارد شد.

به گفته مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی اراذل و اوباش اجیر شده توسط سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در این شبکه صرفا بخاطر پول جذب آن شده و قصد خرابکاری داشتند.

به گفته وی بر اساس اذعان مسئولان کشوری، در سال جاری، آذربایجان غربی از نظر امنیتی و مبارزه با اراذل و اوباش حالت سفید اعلام شد.

امسال با تلاش سربازان گمنام امام زمان پنج تن هروئین و ۵۷ تن نیز انواع مواد مخدر در آذربایجان‌غربی کشف و ضبط شد و ۱۷ مورد  تخلف در حوزه بازرگانی خارجی و تجارت مرزی مانند کارت‌های پیله وری، در استان شناسایی شد.

 ۱۶۱ هکتار از زمین‌های زراعی و کشاورزی استان نیز با مجاهدت نیرو‌های گمنام امام زمان (عج)، از کلاهبرداری سودجویان و زمین خواران رها سازی شده است.

 مدیرکل اطلاعات آذربایجان غربی امروز یکشنبه ۲۲ اسفند ماه ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ با حضور در سامانه سامد دولت (۱۱۱) و ساعت ۱۷ الی ۱۸:۳۰ در ستاد خبری اطلاعات به شماره ۱۱۳ پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم خواهد بود.

آخرین اخبار «حوادث آذربایجان غربی» را در صفحه حوادث آذربایجان غربی و حوادث ارومیه حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر