زمان مطالعه: 3 دقیقه

خبر تازه درباره قرارداد رامین رضائیان با پرسپولیس

یک منبع آگاه و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد که رامین رضاییان مدافع راست با تجربه این تیم نیز برای تمدید قراردادش چراغ سبز نشان داده است.
20 اسفند 1400
شناسه : 85092
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/85092
302+
بالا
یک منبع آگاه و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد که رامین رضاییان مدافع راست با تجربه این تیم نیز برای تمدید قراردادش چراغ سبز نشان داده است.

حادثه 24 -  یک منبع آگاه و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد که رامین رضاییان مدافع راست با تجربه این تیم نیز برای تمدید قراردادش چراغ سبز نشان داده است.

زمانی که رامین رضاییان به پرسپولیس پیوست یکی از علامت سؤالات پیرامون این بازیکن مدت قراردادش بود.

هر چند مدیران باشگاه پرسپولیس خیلی علاقه‌مند بودند که حداقل با رضاییان قراردادی به مدت یک و نیم فصل امضا بکنند، اما این اتفاق رخ نداد. به نوعی رضاییان با قرارداد شش ماهه‌ای که امضا کرده دست خودش را برای پایان فصل باز گذاشته تا اگر شرایط فنی یا باشگاه باب میلش نبود بدون هیچ مشکلی بتواند برای آینده‌اش تصمیم بگیرد. البته رضاییان با توجه به سن و سالی که دارد ترجیح می‌دهد چند سال پایانی فوتبالش را در پرسپولیس باشد اما با  قراردادی که امضا کرده به نوعی خواسته دستش برای پایان فصل و اتفاقات احتمالی آن باز بگذارد.

شایعه‌ای نیز شنیده شد که رامین رضاییان بدش نمی‌آید بار دیگر فوتبالش را درآنسوی مرزها ادامه دهد و برهمین اساس فقط تا پایان لیگ بیست و یکم با پرسپولیس قرارداد بسته است تا در صورت رسیدن پیشنهاد جدید بتواند از این تیم جدا شود اما...

اخبار واصله حکایت از آن دارد که مدافع راست با تجربه پرسپولیس دیگر تمایلی به بازی در لیگ ستارگان قطر ندارد و دوست دارد در صورت تمایل باشگاه پرسپولیس فوتبالش را در این تیم تمام کند. رامین رضاییان در جریان است که سال گذشته باشگاه پرسپولیس در شرایطی مشابه قرارداد وحید امیری و کمال کامیابی‌نیا دو بازیکن پا به سن گذاشته خودش را به مدت ۳ سال دیگر تمدید کرد. دو بازیکنی که هم اکنون نیز جزو مهره‌های اصلی و کلیدی پرسپولیس محسوب می‌شوند و بعید نیست رامین رضاییان نیز در پایان فصل جاری به دنبال تمدید قرارداد ۳ ساله با این تیم باشد. او در حال حاضر ۳۲ ساله است و ۳ سال دیگر ۳۵ ساله می‌شود و شاید بهترین تصمیم درآن زمان خداحافظی با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال باشد.

البته همان طور که پیش‌تر نوشتیم و در جریان هستید درحال حاضر باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته است مذاکره‌ای با بازیکنان برای تمدید قرارداد نداشته باشد و احتمالاً رامین رضاییان نیز پس از دربی و بازی با استقلال به دفتر رضا درویش دعوت شود.

تمدید قرارداد رامین رضاییان می‌تواند خبرخوشی برای هواداران پرسپولیس باشند که این بازیکن محبوبیت ویژه‌ای نزد آنها دارد.

آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر