زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستگیری 2 نفر از اراذل و اوباش ارومیه

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی از شناسایی و دستگیری سرکرده اراذل و اوباش در ارومیه طی عملیات ضربتی پلیس امنیت عمومی، خبر داد.
18 اسفند 1400
شناسه : 85055
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/85055
104+
بالا
جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی از شناسایی و دستگیری سرکرده اراذل و اوباش در ارومیه طی عملیات ضربتی پلیس امنیت عمومی، خبر داد.

حادثه 24 -  جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی از شناسایی و دستگیری سرکرده اراذل و اوباش در ارومیه طی عملیات ضربتی پلیس امنیت عمومی، خبر داد.

سرهنگ ایرج حسنخانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: نظم و امنیت جامعه و آسایش مردم خط قرمز پلیس است و پلیس در برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی افزود: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه  ۲ نفر از اراذل و اوباش معروف با قدرت‌نمایی، ایجاد درگیری و مزاحمت در محلات شهرستان ارومیه موجب سلب آسایش عمومی و نگرانی شهروندان شده‌اند، پیگیری پلیس در این خصوص آغاز شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات فنی، تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته، متهمان که از افراد سابقه‌دار و اراذل و اوباش بودند را در مخفیگاهشان شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی آنها را در یک عملیات ضربتی به همراه همدستانشان دستگیرکردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی قمه و شمشیر کشف شد، افزود: در این عملیات دو نفر اراذل و اوباش سطح یک  و  دوازده نفر اراذل و اوباش نوظهور دستگیر و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

حسنخانی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ارتقاء احساس آرامش در بین مردم با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند.

آخرین اخبار «حوادث آذربایجان غربی» را در صفحه حوادث آذربایجان غربی و حوادث ارومیه حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر