زمان مطالعه: 1 دقیقه

انبار بزرگ مواد منفجره در نارمک کشف شد

شهروندان دپوی مواد منفجره را به پلیس اطلاع دهند تا از خطراتی که در روزهای پایانی سال مردم را تهدید می‌کند پیشگیری کنیم.» این درخواست سخنگوی سازمان اتش نشانی از مردم است.
16 اسفند 1400
شناسه : 84941
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/84941
158+
بالا
شهروندان دپوی مواد منفجره را به پلیس اطلاع دهند تا از خطراتی که در روزهای پایانی سال مردم را تهدید می‌کند پیشگیری کنیم.» این درخواست سخنگوی سازمان اتش نشانی از مردم است.

حادثه 24 -  شهروندان دپوی مواد منفجره را به پلیس اطلاع دهند تا از خطراتی که در روزهای پایانی سال مردم را تهدید می‌کند پیشگیری کنیم.» این درخواست سخنگوی سازمان اتش نشانی از مردم است.

«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: «به دلیل اینکه هر سال در آستانه چهارشنبه‌سوری بازار خرید و فروش مواد محترقه داغ می‌شود، عده‌ای سودجو بدون رعایت نکات ایمنی، وسایل و مواد ساخت مواد منفجره و محترقه را انبار می‌کنند تا در این روزها به فروش برسانند.»

«جلال ملکی» با هشدار به خطرات دپو مواد منفجره تاکید کرد: «دپوی غیراصولی مواد محترقه بسیار خطرناک است از این رو شهروندان انبارهای مواد محترقه را به پلیس اطلاع دهند تا از بروز فاجعه پیشگیری شود.»

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی چندی پیش با اطلاع‌رسانی به موقع شهروندان، انباری حاوی بیش از ۱۰۰ گونی و کارتن مواد محترقه دست ساز در محله نارمک توسط ماموران نیروی انتظامی و آتش‌نشانی کشف و رفع خطر شد که انفجار مواد محترقه موجود در این انبار به دلیل مجاورت با پایانه اتوبوسرانی دردشت‏، می‌توانست تلفات انسانی و خسارات بسیاری به بار آورده و منجر به فاجعه شود.

کشف انبارهای مواد محترقه در تهران

چندی پیش رییس پلیس امنیت عمومی تهران از کشف دو انبار دپوی مواد محترقه در حوالی خیابان آذربایجان به قصد توزیع بین جوانان در چهارشنبه آخر سال خبر داد.

به گفته رئیس پلیس امنیت عمومی تهران  مالکان هر ۲ انباری دستگیر شدند و  ۶۰۰ کیلوگرم مواد اولیه محترقه و ۱۲ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف شد.پیشتر سرهنگ عطاالهی رئیس پلیس مترو تهران از کشف ۹ کیلو گرم مواد محترقه در مترو صادقیه خبر داده بود.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر