زمان مطالعه: 1 دقیقه

افزایش حقوق معلمان با اجرای لایحه رتبه‌بندی

لایحه رتبه‌بندی معلمان یکی از طرح‌های پر سروصدای این روزها در مجلس است. با انجام نظام رتبه‌بندی حقوق معلمان افزایش چشمگیری خواهد داشت.
11 اسفند 1400
شناسه : 84777
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/84777
1791+
بالا
لایحه رتبه‌بندی معلمان یکی از طرح‌های پر سروصدای این روزها در مجلس است. با انجام نظام رتبه‌بندی حقوق معلمان افزایش چشمگیری خواهد داشت.

حادثه 24 -  لایحه رتبه‌بندی معلمان یکی از طرح‌های پر سروصدای این روزها در مجلس است. با انجام نظام رتبه‌بندی حقوق معلمان افزایش چشمگیری خواهد داشت.

نحوه محاسبه طبقه شامل مجموع طبقه بابت مدرک تحصیلی و سنوات خدمتی به اضافه طبقات تشویقی در نظام رتبه‌ بندی معلمان اعلام شد.

طبقه تحصیلی: مدرک مرتبط با پست سازمانی طبقه ورودی محاسبه می شود که بابت مدرک تحصیلی سیکل و پایین تر از آن طبقه۲، دیپلم طبقه ۳، فوق دیپلم طبقه ۴، لیسانس طبقه ۵، فوق لیسانس طبقه۶، دکترا طبقه ۷، به این نکته نیز باید توجه داشت که بررسی ارتباط بین پست و مدرک دقیقا در زمان تاریخ اخذ مدرک و پست سازمانی کارمند در همان تاریخ صورت می گیرد.

طبقه سنواتی: اگر مدرک تحصیلی مرتبط با پست سازمانی لیسانس به بالا بود به ازای هر ۴ سال یک طبقه، دیپلم و فوق دیپلم هر ۵ سال و سیکل به پایین هر ۶ سال یک طبقه سنواتی تعلق می گیرد.

طبقه تشویقی (جبهه، جانبازی): به ازای هر ۵ درصد جانبازی و به ازای موارد ایثارگری (جانبازی و جبهه داوطلب) طبق بخشنامه ۲۷۲۷ تا سقف دو طبقه تعلق می گیرد.

آخرین اخبار اجتماعی را در صفحه اخبار اجتماعی حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر