زمان مطالعه: 1 دقیقه

اوباش تبر به دست در بلوار ارم همدان دستگیر شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان از دستگیری اوباش تبر به دست که در بلوار ارم برای مردم مزاحمت ایجاد کرده بودند خبر داد.
07 اسفند 1400
شناسه : 84668
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/84668
282+
بالا
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان از دستگیری اوباش تبر به دست که در بلوار ارم برای مردم مزاحمت ایجاد کرده بودند خبر داد.

 حادثه 24 -  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان از دستگیری اوباش تبر به دست که در بلوار ارم برای مردم مزاحمت ایجاد کرده بودند خبر داد.

حسین بشری اظهار کرد: برابر خبر واصله، عصر روز گذشته دو نفر از اوباش با یک دستگاه موتورسیکلت با ورود به بلوار ارم ضمن فحاشی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان، با دو نفر درگیر و با تبر آیینه دو خودرو را شکسته و موجب وحشت دیگر رانندگان شده و قبل از حضور گشت پلیس از محل متواری شده بودند.

وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع  دستگیری این اراذل در دستور کار ماموران پلیس امنیت قرار گرفت و با انجام اقدامات پلیسی و فنی؛ اوباش تبر به دست در یکی از محلات حاشیه شهر همدان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان تاکید کرد: امنیت شهروندان خط قرمز ماست بنابراین پلیس لا افرادی که بخواهند با قدرت‌نمایی؛ اقدامات خلاف قانون انجام دهند و یا امنیت مردم را سلب کنند با قاطعیت تمام برخورد خواهد کرد.

آخرین اخبار «حوادث همدان» را در صفحه حوادث همدان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر