زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشف انواع مواد محترقه از مغازه‌ای در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۶۸۲ کیلوگرم مواد محترقه قاچاق از یک مغازه در جنوب تهران خبر داد.
07 اسفند 1400
شناسه : 84665
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/84665
373+
بالا
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۶۸۲ کیلوگرم مواد محترقه قاچاق از یک مغازه در جنوب تهران خبر داد.

حادثه 24 -  رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۶۸۲ کیلوگرم مواد محترقه قاچاق از یک مغازه در جنوب تهران خبر داد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به اقدامات پلیس امنیت اقتصادی برای مقابله با قاچاق در ایام منتهی به چهارشنبه سوری گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر دپو و جمع آوری مقادیر قابل توجهی مواد محترقه خارجی در یک واحد صنفی در محدوده خیابان مولوی تهران رسیدگی به موضوع در دستورکار مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در جریان بررسی های انجام شده، صحت گزارش دریافتی مورد تایید قرار گرفت، گفت: نتایج بررسی ماموران نشان داد که فردی اقدام به جمع آوری و دپوی مقادیر زیادی مواد محترقه قاچاق  و غیر مجاز در واحد صنفی خود کرده است. در همین راستا نیز مجوزهای لازم برای انجام عملیات از مقام قضایی دریافت شد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به عملیات مأموران برای دستگیری این فرد گفت: با شناسایی هویت متهم، روز گذشته مأموران به نشانی این واحد صنفی در خیابان مولوی اعزام شده و این فرد را در مغازه اش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین مأموران در بازرسی از این واحد صنفی ۶۸۲ کیلوگرم مواد محترقه شامل  ۴۹ هزار و ۸۰ عدد انواع موادمحترقه غیر مجاز و غیر استاندارد را نیز کشف و ضبط کردند.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد، گفت: این فرد به همراه پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

وی در پایان تاکید کرد که اقدامات پلیس برای مقابله با قاچاق موادمحترقه غیراستاندارد و غیرمجاز در روزهای منتهی به چهارشنبه سوری ادامه خواهد داشت و پلیس با قاطعیت با این موارد برخورد خواهد کرد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر