زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشف بزرگ پلیس پیش از انفجار بزرگ در متروی مولوی

رییس پلیس متروی تهران بزرگ از دستگیری سه مرد که بیش از ۱۵ کیلوگرم مواد پیش‌ساز نارنجک دستی را وارد ایستگاه مولوی کرده بودند، خبر داد.
24 بهمن 1400
شناسه : 84236
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/84236
583+
بالا
رییس پلیس متروی تهران بزرگ از دستگیری سه مرد که بیش از ۱۵ کیلوگرم مواد پیش‌ساز نارنجک دستی را وارد ایستگاه مولوی کرده بودند، خبر داد.

حادثه 24 -  رییس پلیس متروی تهران بزرگ از دستگیری سه مرد که بیش از ۱۵ کیلوگرم مواد پیش‌ساز نارنجک دستی را وارد ایستگاه مولوی کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ سعید عطاءاللهی در این باره گفت: مأموران پلیس مستقر در ایستگاه متروی مولوی در حین کنترل تردد مسافران مترو بودند که به رفتار سه مرد جوان مشکوک شده و آنان را تحت نظر قرار دادند. این سه مرد که یک کوله پشتی مشکی رنگ به همراه داشتند، خیلی با احتیاط و با ترس آن را حمل می‌کردند و همین موضوع سبب نزدیک شدن ماموران به آنها و انجام بررسی های اولیه شد.

وی ادامه داد: با نزدیک شدن ماموران به این افراد، کوله پشتی همراه آنان مورد بازرسی قرارگرفت که در جریان آن بیش از ۱۵ کیلوگرم مواد اولیه ساخت نارنجک دستی یعنی اکلیل و سرنج کشف و ضبط شد.

رییس پلیس متروی تهران با بیان اینکه متهمان این مواد را برای ساخت نارنجک دستی در چهارشنبه سوری خریداری کرده بودند، گفت: سه جوان بین ۱۹ تا ۲۲ سال سن داشتند که برای ادامه روند رسیدگی به جرم برای آنان پرونده ای تشکیل شد. 

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر