زمان مطالعه: 1 دقیقه

پایان 10 سال کابوس قاتلی در بندرعباس

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رهایی یک زندانی محکوم به قصاص پس از ۱۰ سال با تلاش اعضای شورای حل اختلاف زندان بندرعباس خبر داد.
22 بهمن 1400
شناسه : 84156
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/84156
307+
بالا
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رهایی یک زندانی محکوم به قصاص پس از ۱۰ سال با تلاش اعضای شورای حل اختلاف زندان بندرعباس خبر داد.

حادثه 24 -  رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رهایی یک زندانی محکوم به قصاص پس از ۱۰ سال با تلاش اعضای شورای حل اختلاف زندان بندرعباس خبر داد.

مجتبی قهرمانی تصریح کرد: خوشبختانه تلاش های چندین ساله و پیگیری های مستمر اعضای شورای حل اختلاف زندان بندرعباس از طریق برگزاری جلسات متعدد و ملاقات با اولیای دم، منجر به ایجاد مصالحه در این پرونده قصاص شده است.

وی همچنین، گذشت اولیای دم در این پرونده را اقدامی درخور تحسین و موجب خشنودی خداوند متعال و در تأسی از سیره حضرات معصومین (علیهم السلام) برشمرد و از تلاش ها و پیگیری های اعضای شورای حل اختلاف زندان بندرعباس در این خصوص قدردانی کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با تأکید بر اینکه شورا‌ی حل اختلاف نهادی مردمی و برآمده از بطن جامعه است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در نتیجه تلاش های خوب اعضای شورای حل اختلاف زندان مرکزی بندرعباس از ابتدای دی ماه سال جاری تاکنون ۸۵ فقره پرونده منجر به مصالحه و آزادی ۱۴ زندانی شده است که از این تعداد ۳ مورد مربوط به ایجاد صلح و سازش در پرونده های قصاص می باشد.

آخرین اخبار مثبت و رویدادهای شیرین را در صفحه حادثه پلاس حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر