زمان مطالعه: 1 دقیقه

تصادف مرگبار در جاده خاش – زاهدان+ آمار قربانیان و مصدومان

رییس جمعیت هلال احمر خاش گفت: بر اثر برخورد دو خودروی پژو ۴۰۵ با یک خودروی پراید و یک خودروی ام وی ام در کیلومتر ۴۵ محور خاش به زاهدان (منطقه دجنگ) ۶ نفر فوت و ۷ نفر مصدوم شدند.
22 بهمن 1400
شناسه : 84146
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/84146
336+
بالا
رییس جمعیت هلال احمر خاش گفت: بر اثر برخورد دو خودروی پژو ۴۰۵ با یک خودروی پراید و یک خودروی ام وی ام در کیلومتر ۴۵ محور خاش به زاهدان (منطقه دجنگ) ۶ نفر فوت و ۷ نفر مصدوم شدند.

حادثه 24 -  رییس جمعیت هلال احمر خاش گفت: بر اثر برخورد دو خودروی پژو ۴۰۵ با یک خودروی پراید و یک خودروی ام وی ام در کیلومتر ۴۵ محور خاش به زاهدان (منطقه دجنگ) ۶ نفر فوت و ۷ نفر مصدوم شدند.

جلال هاشمزهی  اظهار داشت: شب گذشته به محض اطلاع رسانی حادثه جاده ای محور خاش به زاهدان توسط مرکز ندای امداد، یک تیم چهار نفره از نجاتگران پایگاه شهید امیراعظم زادسر جمعیت هلال احمر شهرستان خاش به همراه ست نجات جهت رهاسازی مصدومین و فوتشدگان به محل اعزام شد.

وی افزود: با حضور تیم نجاتگران در محل حادثه ساعت ۲۱:۳۵ دقیقه شب گذشته عملیات راهسازی مصدومین و فوتشدگان آغاز شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خاش با بیان اینکه دو ساعت عملیات راهسازی به طول انجامید گفت: این حادثه در کیلومتر ۴۵ محور خاش به زاهدان( منطقه دجنگ) و در اثر برخورد دو خودروی پژو ۴۰۵ با یک خودروی پراید و یک خودروی ام وی ام رخ داد.

هاشمزهی تصریح کرد: متاسفانه این حادثه ۷ نفر از سرنشینان را مصدوم و ۶ نفر دیگر را نیز به کام مرگ کشاند.

وی خاطرنشان کرد: تیم اعزامی پایگاه امداد و نجات اسکل آباد خاش پس از ارزیابی حادثه، طی عملیاتی دو ساعته راهسازی ۴ نفر از فوتشدگان را به اتمام رساندند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خاش بیان کرد: مصدومین این حادثه جهت دریافت خدمات درمانی و رسیدگی بیشتر توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند و اجساد متوفیان نیز پس از اتمام عملیات راهسازی تحویل نیروی انتظامی شد.

هاشمزهی افزود: شهروندان در شرایط اضطراری می توانند برای درخواست کمک و یا دریافت خدمات تخصصی و امدادی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با شماره ۱۱۲، در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته تماس حاصل نمایند.

آخرین اخبار «حوادث سیستان و بلوچستان» را در صفحه حوادث سیستان و بلوچستان و حوادث زاهدان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر