زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ هولناک زن و شوهر جوان در شهر ری

جسد مرد و زن جوان در یک منزل کوچک در شهر ری کشف شد.
10 بهمن 1400
شناسه : 83687
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/83687
371+
بالا
جسد مرد و زن جوان در یک منزل کوچک در شهر ری کشف شد.

حادثه 24 -  جسد مرد و زن جوان در یک منزل کوچک در شهر ری کشف شد.

ساعت 23:04 دقیقه شب گذشته همسایگان یک منزل مسکونی در شهرری، خیابان هلال‌احمر، خیابان فدایی در تماس تلفنی با سامانه 125 از محبوس شدن افراد و احتمال حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ گروه امداد و نجات 17 را به محل حادثه رهسپار کرد.

جلال حیدرپور؛ معاون فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: حادثه در طبقه همکف یک منزل مسکونی دو طبقه به وسعت 40 مترمربع روی داده و بنابر شواهد موجود و طبق اظهار ساکنان، مرد و زنی داخل این منزل مسکونی حضور داشتند که به رغم گذشت ساعات زیاد، هنوز هیچ خبری از آنها نبود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان در حضور عوامل اورژانس و با هماهنگی عوامل نیروی انتظامی به وسیله ابزار تخصصی نجات، در این منزل مسکونی را باز کرده و سپس داخل این خانه به جست‌وجوی محبوسین پرداختند.

حیدرپور افزود: به دلیل استفاده از بخاری بدون دودکش، حرارت بسیار زیادی، فضای داخلی این منزل مسکونی را فرا گرفته بود.

معاون فرمانده آتش‌نشانان اعزامی تصریح کرد: آتش‌نشانان با باز کردن در و پنجره‌ها، هوای داخل واحد مسکونی را تهویه کرده و پس از جست‌وجو با پیکر بیهوش زن 35 ساله‌ای در اتاق خواب و همچنین مرد 37 ساله‌ای که در حمام افتاده بود، مواجه شدند که پس از بررسی و معاینات انجام شده توسط عوامل اورژانس اعلام شد که متأسفانه این دو نفر ساعاتی است که جان خود را از دست داده‌اند.

وی بیان کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محل حادثه، هر دو شخص فوت شده را برای انجام اقدامات قانونی و نیز انتقال به پزشکی قانونی به منظور بررسی دقیق علت مرگ و شناسایی هویت فوت‌شدگان تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

تحقیقات بیشتر درباره علل بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش‌نشانی منطقه و همچنین پزشکی قانونی در دست انجام است.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر