زمان مطالعه: 1 دقیقه

جنایت در خیابان جانبازان زاهدان/ مردان پژو سوار مرد46 ساله و مادرش را به رگبار بستند

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از قتل مرد ۴۶ ساله و مادر ۷۴ساله وی توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در خیابان جانبازان زاهدان خبر داد.
08 بهمن 1400
شناسه : 83585
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/83585
260+
بالا
رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از قتل مرد ۴۶ ساله و مادر ۷۴ساله وی توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در خیابان جانبازان زاهدان خبر داد.

حادثه 24 -  رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از قتل مرد ۴۶ ساله و مادر ۷۴ساله وی توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در خیابان جانبازان زاهدان خبر داد.

و به نقل انتظامی استان، سرهنگ  ابراهیم ملاشاهی افزود: ساعت ۱۲:۱۷ ظهر روز گذشته در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ و اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل ۲ شهروند در خیابان جانبازان ۱۱ شهر زاهدان ، سریعا کارآگاهان پلیس آگاهی استان در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور مأموران درصحنه، ۲ مرد ۴۶ و ۳۰ ساله و پیرزنی ۷۴ ساله داخل یک دستگاه پژو ۴۰۵ روئیت و مشخص شد مرد ۴۶ ساله بر اثر اصابت گلوله به سرش در دم به قتل رسیده و ۲ سرنشین دیگر خودرو نیز که یکی مادر مقتول  و دیگری خواهر زاده وی بوده بر اثر اصابت گلوله مجروح شده اند.

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس هر ۲ فرد مجروح شده به بیمارستان منتقل که متأسفانه با وجود تلاش تیم پزشکی پیر زن مجروح نیز به دلیل جراحت وارده به سر در بیمارستان فوت می کند.

وی بیان کرد: در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی ماجرا مشخص شد سه نفر سرنشینان مسلح و ناشناس یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره ای با سر و صورتی پوشیده با اسلحه کلاش به سمت خودروی مقتولان تیراندازی و از محل متواری شده‌اند.

سرهنگ ملاشاهی خاطر نشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پس از وقوع این جنایت تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت آغاز شده که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

آخرین اخبار «حوادث سیستان و بلوچستان» را در صفحه حوادث سیستان و بلوچستان و حوادث زاهدان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر