زمان مطالعه: 1 دقیقه

مردان ناشناس جوان 37 ساله را در راسک به رگبار بستند

فرمانده انتظامی راسک از قتل مسلحانه جوانی ۳۷ ساله توسط راکبان مسلح و ناشناس یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از روستا‌های بخش پیشین آن شهرستان خبر داد.
05 بهمن 1400
شناسه : 83489
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/83489
216+
بالا
فرمانده انتظامی راسک از قتل مسلحانه جوانی ۳۷ ساله توسط راکبان مسلح و ناشناس یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از روستا‌های بخش پیشین آن شهرستان خبر داد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی راسک از قتل مسلحانه جوانی ۳۷ ساله توسط راکبان مسلح و ناشناس یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از روستا‌های بخش پیشین آن شهرستان خبر داد.

 سرهنگ محمدرضا خارکوهی گفت:  ساعت ۲۲ دیشب با تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام یک مورد تیر اندازی منجر به مجروحیت یک شهروند در روستای  غریب آباد  بخش پیشین راسک بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل و تحقیقات میدانی از شاهدان عینی مشخص شد ۲ نفر ترک نشین مسلح و ناشناس یک دستگاه موتورسیکلت با سر و صورتی پوشیده با اسلحه کلاش به سمت جوانی ۳۷ ساله که رو به روی یک سوپرمارکت ایستاده بود شلیک و به سرعت از محل فرار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان راسک تصریح کرد: جوان مذکور از ناحیه شکم مجروح و بلافاصله توسط اهالی به سمت مراکز درمانی منتقل می شد که متأسفانه در مسیر بر اثر شدن جراحات وارد شده فوت کرد.

سرهنگ خار کوهی گفت: تحقیقات تخصصی پلیس در خصوص شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت آغاز که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

آخرین اخبار «حوادث سیستان و بلوچستان» را در صفحه حوادث سیستان و بلوچستان و حوادث زاهدان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر