زمان مطالعه: 1 دقیقه

آخرین وضعیت پرونده های کیوان صمیمی، امیرحسین مرادی و علی یونسی

وکیل کیوان صمیمی گفت: موکلم دیروز به بند ۶ که محل نگهداری تعدادی از زندانیان سیاسی است انتقال پیدا کرده‌ و دیگر قصد اعتصاب غذا ندارد.
04 بهمن 1400
شناسه : 83458
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/83458
544+
بالا
وکیل کیوان صمیمی گفت: موکلم دیروز به بند ۶ که محل نگهداری تعدادی از زندانیان سیاسی است انتقال پیدا کرده‌ و دیگر قصد اعتصاب غذا ندارد.

حادثه 24 -  وکیل کیوان صمیمی گفت: موکلم دیروز به بند ۶ که محل نگهداری تعدادی از زندانیان سیاسی است انتقال پیدا کرده‌ و دیگر قصد اعتصاب غذا ندارد.

مصطفی نیلی درباره آخرین وضعیت کیوان صمیمی و اینکه موکل وی عنوان کرده است اگر غیر از بند سیاسی به جای دیگر منتقل شود دست به اعتصاب غذا خواهد زد،‌ گفت: آقای صمیمی تا روز گذشته در قرنطینه نگهداری می‌شد و به بند انتقال داده نشده بود به همین خاطر می‌خواست دست به اعتصاب غذا بزند؛ اما همان دیروز به بند ۶ که محل نگهداری تعدادی از زندانیان سیاسی است و کاملاً بند سیاسی نیست انتقال پیدا کرده‌ و دیگر قصد اعتصاب غذا ندارد.

این وکیل دادگستری خاطرنشان کرد: آقای صمیمی هنوز وسایلش را از زندان اوین نبرده‌ است.

وی خاطرنشان کرد: بندی که موکلم در حال حاضر در آن حضور دارند جمعیت بسیار متراکمی دارد که باتوجه به وضعیت وی این بند مناسب آقای صمیمی نیست.

نیلی درباره درباره تبعید موکلش به محلی دیگر از زندان اوین عنوان کرد: آقای صمیمی در حال حاضر به ندامتگاه مرکزی کرج تبعید شده‌ است.

این وکیل دادگستری درباره آخرین وضعیت پرونده امیرحسین مرادی و علی یونسی عنوان کرد: فردا دادگاه امیرحسین مرادی و علی یونسی برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار «حقوقی و قضایی» را در صفحه حقوقی و قضایی حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر