زمان مطالعه: 1 دقیقه

حرف های حمید مطهری درباره بسته شدن پنجره پرسپولیس / گل بود به سبزه نیز آراسته شد

مربی پرسپولیس در مورد بسته شدن پنجره این تیم گفت: گل بود به سبزه نیز آراسته شد. بعد از برد باید خوشحال باشیم، اما حال و روز ما را ببینید.
02 بهمن 1400
شناسه : 83377
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/83377
205+
بالا
مربی پرسپولیس در مورد بسته شدن پنجره این تیم گفت: گل بود به سبزه نیز آراسته شد. بعد از برد باید خوشحال باشیم، اما حال و روز ما را ببینید.

حادثه 24 -  مربی پرسپولیس در مورد بسته شدن پنجره این تیم گفت: گل بود به سبزه نیز آراسته شد. بعد از برد باید خوشحال باشیم، اما حال و روز ما را ببینید.

حمید مطهری در مورد برد پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: بازی بسیار سنگینی بود. فولاد تیم خوب و با احترامی است و در بخش پرش کردن خیلی خوب کار می‌کند. در فاز حمله هم خطرناک کار می‌کند. در 15 دقیقه اول بهتر از ما کار کردند و فشار آوردند، اما رفته رفته بهتر شدیم. البته علت این هم یک مقدار به مسائل ذهنی بازیکنان باز می‌گردد.

وی در مورد اینکه معتقدیی توپی که به دست بازیکن فولاد در محوطه جریمه خورد،  پنالتی بود یا خیر گفت: آنالیزور ما گفت پنالتی بود، اما هرچه داور تشخیص بدهد، قبول داریم.

مربی پرسپولیس  در مورد اینکه این تیم درگیر حواشی است و بحث استعفای گل محمدی مطرح است،‌، عنوان کرد: شرایط مان بسیار سخت است و خودم نای ندارم که حرف بزنم. فقط باید به بازیکنان خسته نباشید بگویم. با این شرایط اینطور کار می‌کنند و باید گفت درود به شرفشان.

مطهری در مورد بسته شدن دوباره پنجره این تیم به خاطر اوساگونا گفت: جدی؟ پس گل بود به سبزه نیز آراسته شد. من همین الان فهمیدم. خودم مانده ام چه بگویم. بعد از این برد باید خوشحال باشیم، اما شما حال و روز مرا ببینید.

وی در مورد اینکه درویش قول‌هایی در سر تمرین داده بود، عنوان کرد: چیزی نگویم بهتر است، فقط امیدوارم همیشه منصفانه ما را نقد کنند.

آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

 

ارسال نظر