زمان مطالعه: 1 دقیقه

آزار و اذیت زن فروشنده اینستاگرامی توسط مرد شیطان صفت

مرد جوان پس از شناسایی فروشنده لوازم آرایشی در اینستاگرام، خودش را خریدار معرفی کرد و به همراه دوستش راهی آنجا شد تا نقشه شومی را که در سر داشت عملی کند
02 بهمن 1400
شناسه : 83348
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/83348
200+
بالا
مرد جوان پس از شناسایی فروشنده لوازم آرایشی در اینستاگرام، خودش را خریدار معرفی کرد و به همراه دوستش راهی آنجا شد تا نقشه شومی را که در سر داشت عملی کند

حادثه 24 -  مرد جوان پس از شناسایی فروشنده لوازم آرایشی در اینستاگرام، خودش را خریدار معرفی کرد و به همراه دوستش راهی آنجا شد تا نقشه شومی را که در سر داشت عملی کند.

چند روز قبل زنی به اداره پلیس رفت و گفت به دام مردی شیطان صفت گرفتار شده است. وی توضیح داد: من در شرکت فروش لوازم آرایشی کار می‌کنم و برای فروش در اینستاگرام تبلیغاتی انجام داده بودم که مردی در نقش خریدار برایم پیام فرستاد و آدرس دفتر را گرفت. وی ادامه داد: روز حادثه مرد خریدار به همراه دوستش قدم در دفتر گذاشت و وقتی مطمئن شد که تنها هستم ناگهان به سمتم حمله کرد و با تهدید دست و پای مرا بست. او با سرقت لوازم آرایشی و پول‌ها و طلاهایم مرا مورد آزار قرار داد و با همدستش فرار کردند.

با این شکایت پرونده‌ای در شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ٣٤ تهران قرار گرفت و با دستور بازپرس پرونده مأموران تحقیقات خود را آغاز کردند و با سرنخ‌های موجود یکی از متهمان را دستگیر کردند. وی گفت: من از نقشه دوستم خبر نداشتم. او می‌دانست که من معتاد هستم و پیشنهاد سرقت از دفتر لوازم آرایشی را داد و گفت با پول سرقتی می‌توانم به کمپ بروم و مواد را ترک کنم. من نیز همراه او رفتم اما پس از ورود به آن دفتر وی دست و پای زن جوان را بست و نقشه‌اش را عملی کرد. با اعترافات این مرد، وی بازداشت شده و تحقیقات برای دستگیری متهم اصلی ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر