زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرنوشت نامعلوم 4 نفر در انفجار هولناک اشتهارد

انفجار مخازن هیدروکربن در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی اشتهارد حادثه هولناکی را رقم زد و به مصدومیت 3 نفر و ناپدید شدن 4 نفر دیگر منجر شد.
23 دی 1400
شناسه : 83085
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/83085
420+
بالا
انفجار مخازن هیدروکربن در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی اشتهارد حادثه هولناکی را رقم زد و به مصدومیت 3 نفر و ناپدید شدن 4 نفر دیگر منجر شد.

حادثه 24 - انفجار مخازن هیدروکربن در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی اشتهارد حادثه هولناکی را رقم زد و به مصدومیت 3 نفر و ناپدید شدن 4 نفر دیگر منجر شد.

این حادثه تا این لحظه ۳ مصدوم داشته که به دلیل انفجار یک مخزن، مصدومین پرتاب شده‌اند و مصدومین نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مفقود شدن ۴ نفر در حادثه آتش سوزی صبح امروز در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره حادثه آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد گفت: طبق تماس تلفنی با سامانه ۱۱۵، ساعت ۹ صبح حادثه آتش سوزی در یکی از شرکت‌های شهرک‌های صنعتی اشتهارد اعلام شد.

وی افزود: این حادثه تا این لحظه ۳ مصدوم داشته که به دلیل انفجار یک مخزن، مصدومین پرتاب شده‌اند و مصدومین نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.

خالدی بیان کرد: به گفته شاهدان عینی نیز ۴ مفقودی وجود دارد. عملیات اطفا نیز ادامه دارد.

سخنگوی سازمان اورژانس تصریح کرد: این شرکت صنعتی بوده و دارای ۱۰ مخزن هیدروکربن بوده که در این حادثه ۵ مخزن منفجر می‌شود تاکنون آتش سوزی ۳ مخزن اطفا شده و ۲ مخزن دیگر نیز در حال اطفا است.

آخرین اخبار «حوادث قزوین» را در صفحه حوادث قزوین حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر