زمان مطالعه: 1 دقیقه

عاملان حیوان آزاری و مزاحم نوامیس در قشم دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم از دستگیری سریع مزاحمین نوامیس مردم و همچنین عاملان حیوان‌آزاری در این شهرستان خبر داد.
22 دی 1400
شناسه : 83081
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/83081
317+
بالا
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم از دستگیری سریع مزاحمین نوامیس مردم و همچنین عاملان حیوان‌آزاری در این شهرستان خبر داد.

حادثه 24 -  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم از دستگیری سریع مزاحمین نوامیس مردم و همچنین عاملان حیوان‌آزاری در این شهرستان خبر داد.

امید مهدوی‌ مجد امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از انتشار کلیپ حیوان آزاری در فضای مجازی، درخواست قشموندان برای مقابله با چنین اقداماتی در دستور کار دادستانی قشم قرار گرفت و عاملان این اقدام ناشایست دستگیر شدند.

 وی ادامه داد: همچنین با انتشار فیلم مزاحمت موتورسواران برای نوامیس مردم در شهر قشم، دستور ویژه برای ردیابی مزاحمان صادر و متخلفان در یک اقدام پلیسی دستگیر شدند.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم، متهمان دستگیر شده برای انجام تحقیقات لازم در اختیار ضابطان قضایی قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: افکار عموم مردم قشم از انتشار فیلم دلخراش آزار رساندن به یک حیوان بی‌گناه در فضای مجازی که منجر به جان‌باختن حیوان شد، موجب خشم و ناراحتی آنان شد کاربران در فضای مجازی خواستار محاکمه عاملان این حیوان‌آزاری شده بودند.

مهدوی مجد بیان داشت: همچنین در یک فیلم دیگ، عده‌ای موتورسوار برای نوامیس مردم و گردشگران مزاحمت ایجاد کرده بودند که این متخلفان هم صبح امروز و بلافاصله پس از انتشار فیلم یاد شده دستگیر شدند.

وی با اشاره به تاکید قانون برای مقابله با مزاحمین ادامه داد: براساس قانون، با هرگونه تخلف که موجب تشویش اذهان عمومی و مزاحمت مردم و گردشگران شود، به طور جدی برخورد خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب قشم از مردم این شهرستان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف و مزاحمتی، مراتب را با هدف مقابله با هنجارشکنان به دستگاه قضا و ضابطین قضایی اعلام کنند.

آخرین اخبار «حوادث هرمزگان» را در صفحه حوادث هرمزگان و حوادث بندرعباس حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر