زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ فجیع مرد جوان در بزرگراه آزادگان

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار سواری پراید با یک کامیونت در بزرگراه آزادگان خبر داد.
15 دی 1400
شناسه : 82832
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82832
392+
بالا
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار سواری پراید با یک کامیونت در بزرگراه آزادگان خبر داد.

حادثه 24 -  معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار سواری پراید با یک کامیونت در بزرگراه آزادگان خبر داد.

سرهنگ علی همه خانی در این باره گفت: حوالی ساعت ۴:۴۵ بامداد امروز یکدستگاه کامیونت خاور اقدام به توقف در حاشیه مسیر بزرگراه آزادگان به شرق قبل از جاده ساوه کرده بود که در همین حین یک دستگاه سواری پراید با شدت با این کامیونت برخورد کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل امدادی و پلیس راهور در محل اظهار کرد: متاسفانه با تایید عوامل امدادی راننده این خودرو که مردی حدودا ۳۰ ساله بود، در دم جان خود را از دست داد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: کارشناسان تصادفات پلیس راهور علت این حادثه را توقف خاور  در حاشیه بزرگراه برابر ماده ۱۵۹ آیین نامه راهور به میزان ۵۰ درصد و عدم توجه به جلو از سوی راننده پراید برابر ماده ۱۸۰ آیین نامه راهور به میزان ۵۰ درصد اعلام کردند.

همه خانی از مرگ یک عابر پیاده در بزرگراه امام رضا ( ع) نیز  خبر داد و گفت: حوالی ساعت ۱۲:۴۰ روز گذشته برخورد یک دستگاه سواری سراتو  با عابرپیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه امام رضا(ع) در زیر پل جدیدالاحداث سبب مرگ عابر پیاده ۶۷ ساله شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر