زمان مطالعه: 1 دقیقه

همسرکشی در کرمانشاه / قاتل فراری دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری مردی خبر داد که در یکی از روستاهای شهرستان پس از قتل همسر خود متواری شده بود.
14 دی 1400
شناسه : 82803
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82803
585+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری مردی خبر داد که در یکی از روستاهای شهرستان پس از قتل همسر خود متواری شده بود.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری مردی خبر داد که در یکی از روستاهای شهرستان پس از قتل همسر خود متواری شده بود.

سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد قتل در روستای سورکال شهرستان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پاسگاه قزانچی پس از حضور در محل و انجام تحقیقات ابتدایی دریافتند که مردی 48 ساله پس از قتل همسر 43 ساله خود متواری شده است.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: ماموران با دریافت این گزارش، اقدامات اطلاعاتی خود را برای دستگیری قاتل متواری آغاز و توانستند مخفیگاه وی را در روستا شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کنند.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه با اشاره به اعتراف قاتل دستگیر شده به قتل همسرش به علت اختلافات خانوادگی، از معرفی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

آخرین اخبار «حوادث کرمانشاه» را در صفحه حوادث کرمانشاه حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر