زمان مطالعه: 2 دقیقه

چوبه دار فرجام ارتباط شیطانی با زن متاهل

مردی که به اتهام قتل زنی متاهل بازداشت شده است در دادگاه ادعا کرد چون این زن به دروغ به او گفته بود که مجرد است او را کشته است.
11 دی 1400
شناسه : 82658
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82658
426+
بالا
مردی که به اتهام قتل زنی متاهل بازداشت شده است در دادگاه ادعا کرد چون این زن به دروغ به او گفته بود که مجرد است او را کشته است.

حادثه 24 -  مردی که به اتهام قتل زنی متاهل بازداشت شده است در دادگاه ادعا کرد چون این زن به دروغ به او گفته بود که مجرد است او را کشته است.

رسیدگی به این پرونده از یکسال پیش با گزارش مرد جوانی که مدعی بود همسرش ناپدید شده است، آغاز شد.

در ادامه مأموران تحقیقات‌شان را آغاز کردند و چند روز بعد جسد زن جوان در بیابان‌های اطراف قزوین کشف شد.

پلیس با رصد تلفن همراه مقتول پی برد که او آخرین بار با مردی به نام مهران تماس داشته که مهران شناسایی و دستگیر شد و در همان بازجویی‌های اولیه به قتل اعتراف کرد و گفت: چندی پیش با این زن آشنا شدم. او در ابتدا مدعی بود که از همسرش متارکه کرده است. کم کم به او علاقه‌مند شدم اما یک روز که به خانه‌ام آمده بود مدعی شد تا به حال به من دروغ گفته و متأهل است. چون خودم همسر سابقم را به خاطر خیانت طلاق داده بودم از شنیدن این حرف خیلی عصبانی شدم و او را به قتل رساندم. بعد هم جسدش را به بیابان‌های اطراف قزوین بردم و در آنجا رها کردم. اما تلفن همراهش در خانه من جا مانده بود که چند روز بعد آن را فروختم.

پس از اعتراف‌های متهم و تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص کردند. پس از آن همسر مقتول به جایگاه رفت و گفت: اظهارات متهم از اساس کذب است و همسر وی زن پاکی بوده است و این مرد انگیزه دیگری از قتل همسر وی داشته که کتمان می‌کند. سپس متهم به جایگاه رفت و باز هم بر ادعاهایش تأکید کرد.

با پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص و زندان محکوم کردند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر