زمان مطالعه: 1 دقیقه

انفجار گاز در اهواز پنج خانه را نابود کرد

رئیس سازمان آتش نشانی اهواز از انفجار گاز در مجتمع مسکونی کوی استادان و تخریب ۱۰۰ درصدی دو منزل مسکونی و مصدومیت ۶ نفر از شهروندان خبر داد.
10 دی 1400
شناسه : 82637
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82637
309+
بالا
رئیس سازمان آتش نشانی اهواز از انفجار گاز در مجتمع مسکونی کوی استادان و تخریب ۱۰۰ درصدی دو منزل مسکونی و مصدومیت ۶ نفر از شهروندان خبر داد.

 حادثه 24 -  رئیس سازمان آتش نشانی اهواز از انفجار گاز در مجتمع مسکونی کوی استادان و تخریب ۱۰۰ درصدی دو منزل مسکونی و مصدومیت ۶ نفر از شهروندان خبر داد.

ابراهیم قنبری اظهار کرد: ساعت ۱۱ و ۳۲ دقیقه با تماس شهروندان از منطقه کوی استادان فاز یک پادادشهر مبنی بر انفجار گاز در مجتمع مسکونی ایستگاه ۵۴ آتش نشانی اهواز، امداد گران آتش نشانی ظرف دو دقیقه به محل اعزام شدند و پس از اعلام وضعیت تخریب منازل از پنج ایستگاه مجاور نیز ۶ دستگاه خودرو به همراه ۱۶ نفر از آتش‌نشانان به محل اعزام شدند.

وی افزود: این انفجار بر اثر نشت گاز باعث تخریب پنج منزل مسکونی شد که دو واحد از این تعداد به صورت کامل تخریب شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشان در این حادثه ۳۶ نفر از اهالی مجتمع مسکونی را به سلامت خارج کردند که ۶ مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان اعزام شد.

قنبری بیان کرد: با توجه به اینکه در فصل زمستان به سر می بریم و مردم از وسایل گرمایشی استفاده می‌کنند انتظار می‌رود شهروندان نسبت به چک و بررسی سلامت دستگاه‌های گرمایشی خود دقت لازم را داشته باشند و از فرگاز و وسایل غیر استاندارد برای گرم نگه داشتن منزل مسکونی خود استفاده نکنند.

آخرین اخبار «حوادث خوزستان» را در صفحه حوادث خوزستان و حوادث اهواز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر