زمان مطالعه: 1 دقیقه

هلاکت عاملان شهادت مهران شوری زاده و محسن کیخوایی

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از به هلاکت رسیدن شرور مسلح مهراب شه‌بخش و دو عامل دیگر شهادت رزمندگان این قرارگاه در اقدام عملیاتی موفق خبر داد.
10 دی 1400
شناسه : 82634
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82634
304+
بالا
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از به هلاکت رسیدن شرور مسلح  مهراب شه‌بخش و دو عامل دیگر شهادت رزمندگان این قرارگاه در اقدام عملیاتی موفق خبر داد.

حادثه 24 -  روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از به هلاکت رسیدن شرور مسلح  مهراب شه‌بخش و دو عامل دیگر شهادت رزمندگان این قرارگاه در اقدام عملیاتی موفق خبر داد.

به نقل از سپاه نیوز؛ روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی شهادت مظلومانه دو تن از رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه شهیدان مهران شوری زاده و محسن کیخوایی حین انجام ماموریت به دست اشرار مسلح و مزدور استکبار جهانی، با اشراف اطلاعاتی قرارگاه، رزمندگان اسلام در عملیاتی دقیق، عاملان این جنایت را به هلاکت رساندند.

این اطلاعیه افزوده است: در این عملیات غافلگیر کننده شرور معروف مهراب شه بخش و دو تن از همدستان و همراهان وی که در ناامن سازی و سلب آرامش مردم منطقه جنوب شرق کشور فعالیت می کردند، و در آخرین جنایت خود، دو تن از مدافعان امنیت میهن اسلامی را به شهادت رسانده بودند، مورد هدف قرار گرفتند و به هلاکت رسیدند.

بر اساس این گزارش، پاسداران رشید اسلام شهیدان مهران شوری زاده و محسن کیخوایی  پنجم دی ماه سال جاری، حین انجام ماموریت توسط اشرار مسلح به شهادت رسیدند.

آخرین اخبار «حوادث سیستان و بلوچستان» را در صفحه حوادث سیستان و بلوچستان و حوادث زاهدان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر