زمان مطالعه: 2 دقیقه

نقشه سیاه 2 پسر برای دختران جوان در خودروهای مدل بالا

دو پسر جوان که سوار بر خودروی مدل‌بالا در خیابان پرسه می‌زدند و با شناسایی دختران آنان را اغفال می‌کردند، در جریان تحقیقات پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.
09 دی 1400
شناسه : 82627
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82627
397+
بالا
دو پسر جوان که سوار بر خودروی مدل‌بالا در خیابان پرسه می‌زدند و با شناسایی دختران آنان را اغفال می‌کردند، در جریان تحقیقات پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.

حادثه 24 - دو پسر جوان که سوار بر خودروی مدل‌بالا در خیابان پرسه می‌زدند و با شناسایی دختران آنان را اغفال می‌کردند، در جریان تحقیقات پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.

چندی قبل دختری به کلانتری 130 نازی‌آباد رفت و در شکایتی گفت: در خیابان با دو پسر آشنا شدم که سوار خودرویی مدل‌بالا بودند. آنها با حرف‌هایشان مرا فریب دادند و سوار خودروشان شدم اما هنوز مسیر زیادی را طی نکرده بودیم که به جایی خلوت رسیدیم و ناگهان یکی از پسران سلاحی را بیرون کشید و به طرفم گرفت. او مرا تهدید کرد که در مقابلش مقاومت نکنم. سپس اموالم را سرقت و مرا از خودرو پیاده کرد.

مأموران بعد از دریافت این شکایت تحقیقات خود را آغاز کردند و مشخصات متهمان و خودرو آنها به واحدهای انتظامی اطلاع داده شد. در‌حالی‌که بررسی‌های پلیسی برای دستگیری این متهمان ادامه داشت، مأموران عملیات کلانتری 130 نازی‌آباد در حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی خود خودروی مدل‌بالایی را با دو نفر سرنشین در کنار خیابان دیدند که به خودروی متهمان تحت تعقیب شباهت داشت.

سرنشینان این اتومبیل در‌حال صحبت با دو دختر جوان بودند. مأموران که مطمئن شده بودند این پسران همان دزدان تحت تعقیب هستند، خودرو را زیر نظر قرار دادند و مشاهده کردند هر دو دختر سوار بر خودرو شدند و حرکت کردند. بلافاصله مأموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و مسیر خودرو را مسدود و متهمان را دستگیر کردند.

در بازرسی اولیه از متهمان یک قبضه کلت کمری ساچمه‌ای کشف و به همراه متهمان به کلانتری منتقل شد. متهمان در تحقیقات فنی پلیسی در‌حالی‌که راهی برای کتمان واقعیت نداشتند، به جرائم خود اعتراف کردند و گفتند با فریب دختران جوان با پوشش خودروی مدل‌بالا آنها را سوار و در مسیر با تهدید سلاح اقدام به اخاذی و سرقت اشیای قیمتی آنان می‌کردند. سپس با پیاده‌کردن طعمه‌های خود به‌سرعت از محل دور می‌شدند.

سرهنگ امیری، سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری با بیان اینکه تاکنون پنج شاکی در این زمینه شناسایی و به کلانتری مراجعه کرده‌اند، خاطرنشان کرد: پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.

ارسال نظر