زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرقت از دختران جوان با کلت ساچمه‌ای و خودرو مدل بالا

پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 متهم خبر داد که در پوشش خودرو مدل بالا از دختران جوان اخاذی می‌کردند.
07 دی 1400
شناسه : 82568
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82568
125+
بالا
پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 متهم خبر داد که در پوشش خودرو مدل بالا از دختران جوان اخاذی می‌کردند.

حادثه 24 -  پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 متهم خبر داد که در پوشش خودرو مدل بالا از دختران جوان اخاذی می‌کردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که با خودروی مدل بالا و تفنگ ساچمه ای اقدام به سرقت می کردند.

سرهنگ امیرهوشنگ امیری سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: براساس اخبار به دست آمده، مبنی بر سرقت از شهروندان به خصوص دختران جوان توسط دو سرنشین یک خودروی مدل بالا و یک قبضه سلاح کلت ساچمه ای، موضوع در دستور کار عملیات کلانتری 130 نازی آباد قرار گرفت.

وی افزود: عوامل عملیات کلانتری 130 نازی آباد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی و با توجه به اطلاعات کسب شده از سارقان در یکی از خیابان ها، خودروی مدل بالایی را که با دو نفر سرنشین در کنار خیابان در حال صحبت با دو خانم بود، مشاهده کرده و خودرو را زیر نظر قرار داده که مشاهده شد هر دو خانم سوار بر خودرو شده و حرکت کردند که بلافاصله ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شده و مسیر خودرو را مسدود و متهمان را دستگیر کردند؛ در بازرسی اولیه از متهمان یک قبضه کلت کمری ساچمه ای کشف و به همراه متهمان به کلانتری منتقل شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری گفت: متهمان در تحقیقات فنی پلیسی به جرائم خود اعتراف کردند که با فریب دختران جوان با پوشش خودروی مدل بالا آنها را سوار کرده و در مسیر با تهدید سلاح اقدام به اخاذی و سرقت اشیاء قیمتی آنان می کردند.

امیری با بیان اینکه تا کنون 5 شاکی در این خصوص شناسایی و به کلانتری مراجعه کردند در پایان خاطرنشان کرد: پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر