زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیراندازی در خیابان خیام نیشابور و تخریب خودرو

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت : عامل تیراندازی با اسلحه وینچستر و تخریب خودرو در خیابان خیام نیشابور شناسایی و دستگیر شد .
04 دی 1400
شناسه : 82430
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82430
322+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت : عامل تیراندازی با اسلحه وینچستر و تخریب خودرو در خیابان خیام نیشابور شناسایی و دستگیر شد .

 حادثه 24 -  فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت : عامل تیراندازی با اسلحه وینچستر و تخریب خودرو در خیابان خیام نیشابور شناسایی و دستگیر شد .

به تازگی در پی اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تیراندازی در خیابان خیام و ایراد خسارت به یک دستگاه خودرو رانا، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ قدس به محل اعزام شدند.دستگیری عامل تیراندازی خیابان خیام نیشابور

سرهنگ علیرضا حسینعلی زاده گفت : در تحقیقات اولیه مشخص شد خودرو پارک بوده و به کسی صدمه‌ای وارد نشده است.

وی افزود: با توجه به فرار متهم و نیز حساسیت موضوع بلافاصله با اشراف اطلاعاتی ماموران دایره عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی، عامل تیراندازی شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضایی در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی دستگیر و یک قبضه اسلحه وینچستر غیر مجاز نیز از نامبرده کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور ضمن تشکر از همکاری شهروندان و همچنین حمایت دستگاه قضایی گفت : پلیس و دستگاه قضایی مصمم هستند با کسانی که نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار و باعث سلب آسایش مردم می‌شوند برابر قانون برخورد بکنند.

ارسال نظر