زمان مطالعه: 2 دقیقه

مرگ علی پسر بجنوردی پس از جراحی بینی + عکس

به‌دنبال مرگ پسر 19ساله هنگام جراحی بینی در شهرستان بجنورد و شکایت پدر و مادرش از مقصران این حادثه، تحقیقات قضایی برای بررسی علت مرگ او آغاز شد.
01 دی 1400
شناسه : 82355
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82355
1959+
بالا
به‌دنبال مرگ پسر 19ساله هنگام جراحی بینی در شهرستان بجنورد و شکایت پدر و مادرش از مقصران این حادثه، تحقیقات قضایی برای بررسی علت مرگ او آغاز شد.

حادثه 24 - به‌دنبال مرگ پسر 19ساله هنگام جراحی بینی در شهرستان بجنورد و شکایت پدر و مادرش از مقصران این حادثه، تحقیقات قضایی برای بررسی علت مرگ او آغاز شد.

علی شرافتی، پسر 19ساله‌ اهل شهرستان آشخانه در خراسان‌شمالی از مدتی قبل تصمیم به عمل جراحی بینی گرفته بود، پس از بررسی‌های زیاد قرار شد این عمل جراحی در یک کلینیک خصوصی در شهرستان بجنورد انجام شود.

هفته گذشته، او به همراه پدر و مادرش راهی کلینیک شدند و بعد از آزمایش‌های اولیه، وی به اتاق جراحی منتقل شد و درحالی‌که قرار بود پس از یکی دو ساعت، عمل به‌پایان برسد مسئولان کلینیک اعلام کردند که جراحی با مشکل روبه‌رو شده و علی به کما رفته است.

درحالی‌که آنها علت به کما رفتن پسر 19ساله را اسپاسم تنفسی اعلام کرده بودند، پسر جوان برای درمان به بیمارستان امام علی‌(ع) بجنورد انتقال یافت اما تلاش برای نجات جان او فایده‌ای نداشت.

مادر علی می‌گوید که‌ پسرش روی تخت بیمارستان در کما بود و پزشکان امیدواری می‌دادند که به زندگی برمی‌گردد اما 3‌بار سی‌تی‌اسکن گرفتند که آنها را برای بیمارستان‌هایی در تهران و مشهد فرستادم و در نهایت معلوم شد که پسرم دچار مرگ مغزی شده است. با مرگ پسر جوان، خانواده وی به دادسرا مراجعه و از پزشک جراح، متخصص بیهوشی و درمانگاه خصوصی شکایت کردند و به‌گفته دادستان بجنورد، برای این حادثه پرونده قضایی تشکیل شده و درصورت تأیید قصور پزشکی با متهمان برخورد خواهد شد.

ارسال نظر