زمان مطالعه: 2 دقیقه

راز فیلم های مستهجن دختران فراری خانه وحشت در گوشی طلایی متهم/ مواجهه حضوری سعید و مردم در پلیس آگاهی

پلیس به دنبال کشف گوشی طلایی رنگی است که متهم اصلی خانه وحشت با آن از دختران فراری فیلم های مستهجن می گرفت. این در حالی است که در مواجهه حضوری سعید و خواهرش مریم، هرچند مریم جزئیات قتل دختر فراری را شرح داد اما سعید همچنان قتل را انکار می کند.
30 آذر 1400
شناسه : 82309
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/82309
857+
بالا
پلیس به دنبال کشف گوشی طلایی رنگی است که متهم اصلی خانه وحشت با آن از دختران فراری فیلم های مستهجن می گرفت. این در حالی است که در مواجهه حضوری سعید و خواهرش مریم، هرچند مریم جزئیات قتل دختر فراری را شرح داد اما سعید همچنان قتل را انکار می کند.

حادثه 24 - پلیس به دنبال کشف گوشی طلایی رنگی است که متهم اصلی خانه وحشت با آن از دختران فراری فیلم های مستهجن می گرفت. این در حالی است که در مواجهه حضوری سعید و خواهرش مریم، هرچند مریم جزئیات قتل دختر فراری را شرح داد اما سعید همچنان قتل را انکار می کند.

مریم (خواهر سعید) در تازه ترین اعترافاتش درباره جزئیات جنایت گفت: آن روز دختر جوان که حدود دو هفته بود به خانه ما آمده بود با سعید بحثش شد. او می‌خواست خانه را ترک کند که سعید مانعش شد. دعوا که بالا گرفت دختر جوان داد و فریاد راه انداخت. سعید از من خواست وسیله‌ای به او بدهم تا آن دختر را آرام کند. از ترس اینکه صدای فریادهای دختر جوان به گوش همسایه ها نرسد، یک پیچ گوشتی به سعید دادم و او با آن ضربه ای به قلب دختر جوان زد و کمی بعد دیگر صدای او شنیده نمی‌شد.

سعید اما همچنان قتل را انکار کرد و گفت: خواهرم دروغ می گوید، من قاتل نیستم. مقتول را دو دختر نجات یافته به قتل رساندند. انگیزه‌شان هم این بود که من به دختر تازه وارد بیشتر توجه می‌کردم و آنها نمی توانستند این وضعیت را تحمل کنند. به همین دلیل از سر حسادت جانش را گرفتند.

در ادامه تحقیقات دختران نجات یافته و زن جوان که به همراه دخترش در خانه وحشت زندانی بود عنوان کردند که سعید از آنها فیلم تهیه کرده است اما هنوز فیلمی توسط پلیس در خانه وحشت کشف نشده است. اظهارات زن جوان و دختران نجات یافته نشان می دهد که سعید فیلم‌های زیادی از دختران فراری تهیه کرده بود اما پیدا نشدن فیلم‌ها این فرضیه را مطرح کرده که شاید سعید آنها را در محلی پنهان کرده و حاضر نیست محل اختفای آن را لو بدهد.

نکته دیگری که در این پرونده حائز اهمیت است، اینکه دختران نجات یافته و زنی که به تازگی شناسایی شده، همگی می‌گویند که سعید با یک گوشی طلایی از آنها فیلمبرداری کرده است. اما وقتی ماموران متهم را دستگیر کردند یک گوشی ساده از وی کشف شده است.

این یعنی سعید گوشی مخصوص فیلمبرداری و فیلم‌ها را در جای دیگری مخفی کرده است که تحقیقات از او برای پیدا شدن فیلم ها ادامه دارد و پلیس امیدوار است با پیدا شدن فیلم‌ها حقایق تازه‌‌ای از این پرونده فاش شود.

ارسال نظر