زمان مطالعه: 2 دقیقه

تصادف خونین مینی‌بوس و کامیون در جاده خاوران

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مصدومیت ۱۲ تن در پی تصادف یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری با یک تریلر حمل بار در جاده خاوران محله قیام دشت خبر داد.
18 آذر 1400
شناسه : 81960
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81960
206+
بالا
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مصدومیت ۱۲ تن در پی تصادف یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری با یک تریلر حمل بار در جاده خاوران محله قیام دشت خبر داد.

حادثه 24 - سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مصدومیت ۱۲ تن در پی تصادف یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری با یک تریلر حمل بار در جاده خاوران محله قیام دشت خبر داد.

جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۵:۴۲ دقیقه صبح امروز یک مورد حادثه تصادف در جاده خاوران محله قیام دشت به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که دو  ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه محدوده یاد شده خارج از حوزه استحفاظی سازمان شهرداری تهران است، ادامه داد: نیروها به محل اعزام شدند و آتش نشانی پاکدشت هم دقایقی بعد در محل حادثه اعزام شد. در محل مشاهده شد که یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری با چند نفر مسافر که مجموعا با فرد راننده ۱۲ نفر (یک خانم و ۱۱ آقا) در داخل مینی بوس، در محل حادثه حضور  داشتند.

به گفته ملکی، این مینی بوس متعلق به شهرستان پاکدشت بوده که به شدت با قسمت عقب یک دستگاه تریلر حامل بار  متوقف شده در کنار  جاده، برخورد می‌کند.

وی افزود: این تریلر حمل بار در کنار بلواری در محل حادثه متوقف شده بود که مینی بوس به شدت با قسمت عقب تریلر برخورد می‌کند و علت حادثه توسط عوامل پلیس راهور تحت بررسی است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تصریح کرد: قسمت جلوی مینی بوس تقریبا متلاشی می‌شود. زمانی که همکاران ما به محل می‌رسند کسی از خودرو  خارج نشده بود و ۱۲ سرنشین آن داخل این خودرو محبوس بودند و آتش نشانان  با احتیاط کامل همگی را از داخل  مینی بوس خارج کردند.

ملکی درباره وضعیت جسمانی افراد حادثه دیده توضیح داد: یکی از سرنشینان وضعیت خیلی وخیم و مصدومیت خیلی شدیدی داشت، اما بقیه افراد به نسبت مصدومیت کمتری داشتند. با حضور چند دستگاه آمبولانس اورژانس تمام افراد برای درمان تحویل اورژانس داده شدند و محل ایمن سازی و  برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور داده شد.

وی در پایان سخنان خود افزود: حوالی ساعت ۷:۲۵ نیز عملیات آتش نشانان به پایان رسیده و به ایستگاه خود مراجعه کردند.

ارسال نظر