زمان مطالعه: 3 دقیقه

کری خوانی فرهاد مجیدی: استقلال بهترین است/ هیچ ‌وقت بازنده نبودم

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پیش از دربی تهران گفت: تیم من، بهترین تیم لیگ است و بازیکنان باهوشی دارم.
13 آذر 1400
شناسه : 81756
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81756
237+
بالا
فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پیش از دربی تهران گفت: تیم من، بهترین تیم لیگ است و بازیکنان باهوشی دارم.

حادثه 24 - فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پیش از دربی تهران گفت: تیم من، بهترین تیم لیگ است و بازیکنان باهوشی دارم.

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دربی ۹۷ پایتخت که عصر جمعه در محل هتل اسپیناس تهران برگزار شد، اظهار کرد: از مسببان این نشست خبری تشکر می‌کنم. دو هفته پیش برای رسیدن به نشست خبری از داخل بانک عبور کردیم و یک نفر از من فیش می‌خواست که من گفتم برای نشست خبری آماده‌ام.

او با اشاره به اهمیت داربی اظهار کرد: داربی برای هر دو تیم حساس است و یک امتیاز نه برای ما خوب است و نه برای پرسپولیس و هر دو تیم برای ۳ امتیاز به میدان می‌روند. تیم من، بهترین تیم لیگ است و بازیکنان باهوشی دارم که انتظارات را برآورده می‌کنند. پرسپولیس هم تیم خوب و کادر خوبی دارد و بازی سختی داریم.

سرمربی استقلال درباره مصدومان تیمش گفت: متاسفانه پزشکان تیم در حال تلاش هستند که وریا را به بازی برسانند اما تاکنون مشخص شده که او غایب است. هم‌چنین رضاوند هم مصدوم است.

وی درباره داوران این بازی نیز خاطرنشان کرد: هر موقع بخواهیم درباره داوری صحبت کنیم، می‌گویند فرار رو به جلو کرده است. تیم من باخت ندارد و تنها ۴ مساوی داشته است. سه بازی از این ۴ بازی، تساوی را گردن گرفتم و گفتم خوب بازی نکرده‌ایم. من عادت ندارم نه داور و نه بازیکنان را مقصر در نتیجه گرفتن بدانم. در بازی قبل بازیکنانم عالی بودند و خیلی خوب بازی کردند اما نتیجه نگرفتیم.

مجیدی درباره غیبت هواداران در این دیدار گفت: تیم من در این دو سال در حضور تماشاگران هیچ‌وقت بازنده نبوده است. استقلال یعنی هوادار و تیم من بدون هوادار معنا ندارد. زمانی که بازیکن بودیم، نگاه می‌کردیم ببینیم چقدر هوادار آمده است و الان هم این شکلی است. هوادار در استادیوم باشد، بازیکن بیش‌تر تلاش می‌کند. مسوولان باید تلاش کنند هواداران به ورزشگاه‌ها برگردند زیرا فوتبال بدون هوادار برای من معنا ندارد.

او درباره بازی دادن به رضایی در دربی گفت: این که بازیکن ۱۷ ساله بازی می‌دهیم، چون بازیکنان جوان خوبی داریم. سعی کردم از بازیکنان جوان استفاده کنم که چند سال برای استقلال بازی کنند.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره حواشی پیش آمده و مشکلات باشگاه استقلال با سازمان لیگ و امکان تاثیر آن در نتیجه داربی گفت: اصلا به این مورد فکر نمی‌کنم.

وی درباره تاثیر کنش و واکنش سرپرست‌های دو تیم، تصریح کرد: از بازیکنانم خواهش کردم هیچ چیزی روی آن‌ها تاثیر نگذارد و به بازیکنانم گوشزد کردم در این مسائل ورود نکنند و من هم این کار را نخواهم کرد.

ارسال نظر