زمان مطالعه: 1 دقیقه

3 جوان عامل تخریب خودرو‌های شهرک اکباتان بودند

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عاملان تخریب خودروهای شهروندان در اکباتان خبر داد و گفت: متهمان قبل از فرار از محل تخریب دستگیر شدند.
10 آذر 1400
شناسه : 81712
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81712
197+
بالا
جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عاملان تخریب خودروهای شهروندان در اکباتان خبر داد و گفت: متهمان قبل از فرار از محل تخریب دستگیر شدند.

 حادثه 24 - جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عاملان تخریب خودروهای شهروندان در اکباتان خبر داد و گفت: متهمان قبل از فرار از محل تخریب دستگیر شدند.

سرهنگ محمدقاسم طرهانی اظهار داشت: طی اعلام مرکز پیام کلانتری ۱۳۵ آزادی مبنی بر ایجاد رعب  وحشت و تخریب خودرو توسط ۳ جوان در محله اکباتان بلافاصله تیمی از  عوامل عملیات این کلانتری به محل اعلامی،  اعزام شدند.

وی با بیان اینکه حتی با حضور ماموران در محل ۲ مرد جوان همچنان به تخریب خودروها ادامه می دادند، افزود: در یک عملیات پلیسی و مقتدرانه، هر ۲ متهم دستگیر شدند. 

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی های محلی مشخص شد که شرور سوم قبل از حضور ماموران از محل متواری شده است که با کنترل محور های عبوری در سطح حوزه، در نهایت متهم متواری که در حال فرار از صحنه جرم بوده شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ طرهانی  در ادامه‌ با بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم با جدیت برخورد خواهد شد در پایان خاطرنشان کرد: در استعلام و بررسی بعمل امده در کلانتری هر سه شرور سابقه دار بوده و به دفعات مختلف به علت  شرارت و درگیری دستگیر شده اند.

به گفته سرهنگ طرهانی متهمین جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر