زمان مطالعه: 1 دقیقه

یک باند تروریستی در خوزستان منهدم شد/ شهادت سروان مالک رسولی نیک توسط این گروهک

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند تروریستی و دستگیری اعضای آن در استان خوزستان خبر داد.
08 آذر 1400
شناسه : 81628
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81628
217+
بالا
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند تروریستی و دستگیری اعضای آن در استان خوزستان خبر داد.

حادثه 24 - نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند تروریستی و دستگیری اعضای آن در استان خوزستان خبر داد.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این اطلاعیه تصریح کرده است: اعضای یک تیم تروریستی در تیر سال جاری خودروی گشت پاسگاه انتظامی «خنافره» شهرستان «شادگان» را مورد حمله قرار دادند؛ فرماندهی انتظامی استان خوزستان بلافاصله پس از رصد، با اشراف و تسلط اطلاعاتی و با تلاش مستمر، هر سه عضو این باند را در شهرستان «شادگان» شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، آنها را طی چند عملیات منسجم و ضربتی در مخفیگاه‌هایشان دستگیر کردند.

در اطلاعیه ناجا آمده است: پس از بررسی‌های فنی لازم مشخص شد، اعضای این باند وابسته به یک گروهک تروریستی بوده و از سوی آنها حمایت و هدایت می شده است؛ در بازرسی از مخفیگاه‌های اعضای این تیم تروریستی، سه قبضه سلاح جنگی و مقادیر قابل توجهی مواد منفجره و مهمات جنگی کشف شد.

بر اساس اطلاعیه ناجا، در اقدام تروریستی و ناجوانمردانه این گروهک منحله سروان «مالک رسولی نیک» به شهادت رسید.

ارسال نظر