زمان مطالعه: 2 دقیقه

قاتل خطرناک شیرازی کشته شد/ او 2 نفر را کشته و یک نفر را مجروح کرده بود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس اعلام کرد که شب گذشته یک قاتل فراری که دو نفر را کشته و یک نفر را مجروح کرده بود، در درگیری مسلحانه با ماموران پلیس آگاهی فارس در شیراز به هلاکت رسید.
06 آذر 1400
شناسه : 81554
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81554
805+
بالا
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس اعلام کرد که شب گذشته یک قاتل فراری که دو نفر را کشته و یک نفر را مجروح کرده بود، در درگیری مسلحانه با ماموران پلیس آگاهی فارس در شیراز به هلاکت رسید.

حادثه 24 - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس اعلام کرد که شب گذشته یک قاتل فراری که دو نفر را کشته و یک نفر را مجروح کرده بود، در درگیری مسلحانه با ماموران پلیس آگاهی فارس در شیراز به هلاکت رسید.

سید مصطفی بحرینی شنبه ۶ آذر در خصوص درگیری شب گذشته پلیس با یک متهم فراری در شیراز، گفت: این قاتل فراری با اقدامات مجرمانه خود باعث ایجاد ناامنی و نارضایتی مردم در شهرستان های کوار و شیراز شده بود.

بحرینی با اشاره به سابقه اقدامات مجرمانه این قاتل فراری گفت: وی سال ۱۳۹۹ پس از اجرای حکم قصاص نفس یک قاتل در شهرستان کوار اقدام به انتقام جویی از خانواده مقتول به بهانه ندادن رضایت به قاتل کرد و یکی از اولیاء دم پرونده را در شیراز و جلو دیدگان پسرش با سلاح گرم به قتل رساند.

این مقام قضایی استان با اشاره به اینکه در ادامه انتقام جویی این قاتل مسلح، فرد دیگری از خانواده مقتول اول را این بار در شهرستان کوار با سلاح کلاشنیکف به قتل می رساند، گفت: این شرور در سومین اقدام مجرمانه خود با شلیک سلاح گرم به بخش های حیاتی فرد دیگری قصد کشتن وی را داشت که علیرغم آسیب جدی مجروح حادثه با تلاش کادر پزشکی از مرگ نجات یافت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خاطرنشان کرد که اقدامات سریالی و مخل نظم و امنیت این قاتل خطرناک متواری در دو شهرستان شیراز و کوار باعث نارضایتی مردم در این دو حوزه قضایی شده بود.

بحرینی گفت: با پیشنهاد دادستانی مرکز استان برای مدیریت این پرونده، کمیته مشترکی با حضور سربازان گمنام امام زمان(عج)، پلیس آگاهی استان و نظارت معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز تشکیل و پس از شناسایی محل اختفای وی در یک مجتمع مسکونی در شیراز با اقدام مقتدرانه پلیس آگاهی استان فارس برای دستگیری وی اقدام شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس گفت: شب گذشته پس از مقاومت این قاتل متواری و شلیک متقابل وی به مأموران، این فرد شرور در درگیری با ماموران انتظامی به هلاکت رسید.

با از پای درآمدن این قاتل فراری گره دو پرونده قتل در شهرستان های شیراز و کوار باز شده و به اقدامات مجرمانه و جنایتکارانه وی که باعث نارضایتی مردم در این دو شهرستان شده بود پایان داده شد.

ارسال نظر