زمان مطالعه: 3 دقیقه

نامه‌های عاشقانه آرمان برای غزاله/ هدیه ولنتاین غزاله به آرمان چه بود؟

آرمان عبدالعالی که به اتهام قتل دختر مورد علاقه اش در اعدام شد علاقه زیادی به غزاله شکور داشت. نسخه ای از نامه های عاشقانه‌ او در اختیار حادثه 24 قرار گرفته که از خاطره روز ولنتاین و عشقش به غزاله نوشته است.
05 آذر 1400
شناسه : 81553
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81553
3616+
بالا
آرمان عبدالعالی که به اتهام قتل دختر مورد علاقه اش در اعدام شد علاقه زیادی به غزاله شکور داشت. نسخه ای از نامه های عاشقانه‌ او در اختیار حادثه 24 قرار گرفته که از خاطره روز ولنتاین و عشقش به غزاله نوشته است.

حادثه 24 - آرمان عبدالعالی، پسر جوانی که به اتهام قتل غزاله شکور، دختر مورد علاقه اش در زندان رجایی شهر اعدام شد. پیش از این حادثه تلخ علاقه زیادی به غزاله داشت وآنطور که خودش بعدها گفت نمی دانست چطور چنین حادثه ای در زندگی اش رخ داد. او در دست‌نوشته ای عاشقانه که نسخه ای از آن در اختیار حادثه 24 قرار گرفته از خاطره روز ولنتاین و علاقه اش به غزاله نوشته است.

ماجرای نامه عاشقانه آرمان و غزاله به روز 22 مرداد ماه سال 91 برمی‌گردد. آن روز غزاله و آرمان برای دیدار یکدیگر در پارک قرار ملاقات گذاشته بودند. در این دیدار کوتاه غزاله به مناسبت روز ولنتاین به آرمان یک عروسک کوچک و یک دفترچه هدیه داد و یادداشت کوتاهی هم برای آرمان نوشت.

غزاله در این دست‌نوشته که نسخه ای از آن در اختیار حادثه 24 قرار گرفته، با ادبیات خاص خودش نوشته است:« این دفترچه کوچولوام که الان تو دستته، گرفتم تا بهترین اتفاقای با هم بودنمونو توی یک خط با یه تاریخ، توش بنویسی. امیدوارم ازشون خوشت بیاد عزیزم.22/5/91 غزال.»

متن دست‌نوشته غزاله برای آرمان

وقتی آرمان هدیه روز ولنتاین را از غزاله گرفت ماجرایی را که آن روز اتفاق افتاده بود در اولین صفحه از دفترچه اینطور روایت کرد. آرمان نوشت:« سلام باز. می‌دونم ممکنه خیلی لحظه های خوبی با هم داشتیم اما راستشو بخوای از دلم نیمومد که تو دفترچه چیزی بنویسم تا الان...»

او ادامه داده است:« امروز روز ولنتاین بود، من واسه غزال یه خرس خریده بودم ولی نشد که ببرم... چون کسیو نداشتم و آرتینم خواب بود که نشد بردارم...عوضش وقتی تو پارک غزالو دیدم یه کادوی کوچولو بهم داد، دوستدارمش. کوچولو بود، اما یه دنیا و حتی بیشتر از یه دنیا واسم ارزش داشت، به اندازه این که فهمیدم غزالم به یادم بود و رفت واسم اینو خرید. واقعا اون لحظه خیلی خیلی خوشحال بودم... توی اون جعبه یه نوسته از دست خط خوشگل غزالم بود، وقتی خودش با صدای نازش واسم اونو خوند واقعا می خواستم از خوشحالی گریه کنم... خیلی خوشحال بودم. الان او عروسکه جلومه. خیلی دوسش دارم واقعا... »

متن دست‌نوشته عاشقانه آرمان برای غزاله

آرمان در ادامه به غزاله توشته است:«مثله جونم ازش مراقبت می کنم، اون نوشتش رو هم تا عمر دارم کنارم نگه می دارم... مثل همین دفترچه و بقیه چیزای باارزشی که بهم داده همشو تا عمر دارم کنارم نگه می دارم. واقعت از ته قلبم عاشقشم، خیلی خیلی دوسش دارم.»

ارسال نظر