زمان مطالعه: .3 دقیقه

پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان آغاز شد

بر اساس اعلام کانال فرهنگیان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال ۹۹‌ از امروز آغاز شده است.
23 آبان 1400
شناسه : 81328
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81328
1541+
بالا
بر اساس اعلام کانال فرهنگیان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال ۹۹‌ از امروز آغاز شده است.

حادثه 24 - بر اساس اعلام کانال فرهنگیان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال ۹۹‌ از امروز آغاز شده است.

پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۹‌ از امروز آغاز شده است. بر اساس اخبار فرهنگیان طی اقدامات صورت گرفته پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی در چند استان از امروز شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۵ به بعد در حال پرداخت شدن است.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دستور معاون اقتصادی رییس جمهوری به وزیر اقتصاد و رییس سازمان برنامه و بودجه برای پیگیری در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۳۹۹ خبر داد. با این حال زمان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان ۹۹ مشخص نشده است.

عباس مقتدایی اظهار کرد: به دنبال نامه اخیرم‌ به آقای رضایی معاون اقتصادی رییس جمهوری برای پرداخت پایان خدمت جمعی از فرهنگیان، ایشان در نامه ای به خاندوزی وزیر اقتصاد و میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه دستور بررسی و جمع بندی این موضوع را صادر کرد.

متن نامه مقتدایی نماینده اصفهان به محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهوری به شرح زیر است:

«به پیوست پاسخ وزارت آموزش و پرورش و وزارت امور اقتصادی و دارایی درخصوص پرداخت پاداش پایان خدمت جمعی از فرهنگیان و همچنین دستور رییس دفتر رییس جمهور و معاون اول رییس جمهور به رییس سازمان برنامه و بودجه ارسال می شود.

وزارت آموزش و پرورش اظهار نموده، اعتبار مورد نیاز توسط سازمان برنامه و بودجه تخصیص یافته و ابلاغ شده و پرداخت این مبلغ صرفا در انتظار تامین نقدینگی توسط خزانه داری کل کشور است‌، اما نتیجه پیگیری های اینجانب از خزانه داری کل کشور مبنی بر این است که سازمان برنامه و بودجه می بایست اعتبار لازم را جهت تامین پول و نقدیندگی در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهد تا آن وزارتخانه بتواند اقدام لازم را به عمل آورد.

فرهنگیان کشور که در سال ۱۳۹۹ بازنشسته شده اند هر روز چشم انتظار این مبلغ اند و مدت بسیار زیادی است در انتظار وصول این پاداش هستند و عدم واریز آن مشکلاتی را در برنامه ریزی اقتصادی و معیشتی آنان ایجاد کرده است.

این عزیزان اظهار می‌دارند، چرا فرهنگیان بازنشسته سال ۱۳۹۹ که نزدیک به ۳۰ سال است خدمت کرده اند، حق قانونی آنان پرداخت نمی شود و باید جهت طلب حق خود روزانه درحال پیگیری از مجلس و دولت باشند و این در حالیست که ارزش پاداش آنان در سال گذشته بیشتر بوده و باتوجه به نرخ تورم و قیمت ارز، اکنون آن مبلغ، ارزش سال گذشته را ندارد.

سازمان برنامه و بودجه وظیفه قانونی خود را انجام نداده و حتی پس از دستور معاون اول و رییس دفتر رییس جمهور نیز، همچنان مبلغ مذکور را تامین نکرده است. در همین راستا خواهشمند است در راستای جلوگیری از تضییع حقوق فرهنگیان، دستور فرمایید بررسی و اقدام لازم به عمل آید و اینجانب را نیز از نتیجه اقدامات انجام شده، مطلع نمایند.

کلمات کلیدی:
دیدگاه ها
 • بی نام
  26 آبان 1400
  همشون دروغ میگن

  پاسخ

 • بی نام
  24 آبان 1400
  خدامسولین دروغگوی .... رانابودکند پاداش فرهنگیان بازنشسته۹۹ چه شد

  پاسخ

پاسخ به :
= 5-4
ارسال نظر