زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستبرد به حساب بانکی دهها نفر در مهاباد

فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری عامل برداشت‌های غیرمجاز از حساب شهروندان به مبلغ بیش از ۲ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
17 آبان 1400
شناسه : 81142
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81142
113+
بالا
فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری عامل برداشت‌های غیرمجاز از حساب شهروندان به مبلغ بیش از ۲ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری عامل برداشت‌های غیرمجاز از حساب شهروندان به مبلغ بیش از ۲ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد توحیدی افزود: در پی وصول ۱۴ فقره شکایت مردمی با موضوع برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آن‌ها در این شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این انتظامی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با اقدامات فنی پلیسی در نهایت مشخص شد متهم با استفاده از کپی و به دست آوردن اطلاعات کارت بانکی فریب خوردگان، نسبت به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آن‌ها اقدام می‌کرد.

وی گفت: پس از اقدامات تخصصی پلیس، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در محل سکونت خود دستگیر شد.

سرهنگ توحیدی با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد، افزود: مجرمان عمدتا با سوء استفاده از شرایط عمومی کشور در ایام تعطیلات عمومی چند روزه است، دست به این گونه جرایم می‌زنند.

فرمانده انتظامی مهاباد از شهروندان خواست به هشدار‌های آموزشی پلیس که از طریق رسانه‌ها به سمع و نظر آن‌ها رسیده توجه کنند و فریب اینگونه کلاهبرداری‌ها را نخورند.

ارسال نظر