زمان مطالعه: 2 دقیقه

اسرار کشف جسد مردی در اتوبان امام علی

پرونده مردی که پیکر نیمه جانش در حاشیه اتوبان پیدا شده بود، با شکایت خانواده‌اش از همسر وی به اتهام قتل عمدی، وارد مرحله تازه‌ای شد.
17 آبان 1400
شناسه : 81124
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/81124
202+
بالا
پرونده مردی که پیکر نیمه جانش در حاشیه اتوبان پیدا شده بود، با شکایت خانواده‌اش از همسر وی به اتهام قتل عمدی، وارد مرحله تازه‌ای شد.

حادثه 24 - پرونده مردی که پیکر نیمه جانش در حاشیه اتوبان پیدا شده بود، با شکایت خانواده‌اش از همسر وی به اتهام قتل عمدی، وارد مرحله تازه‌ای شد.

یکی از روزهای شهریور امسال پیکر نیمه جان مردی در اتوبان امام علی(ع) تهران پیدا شد. به‌نظر می‌رسید او هنگام عبور از اتوبان با خودرویی تصادف کرده و به همین دلیل امدادگران اورژانس وی را به بیمارستان منتقل کردند اما مرد جوان به دلیل شدت جراحات جان باخت. پزشکی قانونی علت مرگ او را صدمات ناشی از اصابت جسم سخت اعلام کرد و درحالی‌که تحقیقات ادامه داشت وکیل خانواده مرد فوت‌شده راهی دادسرای جنایی تهران شد تا از همسر قربانی به اتهام قتل عمد شکایت کند. وی گفت:براساس گفته‌های موکلانم، متوفی به‌شدت با همسرش اختلاف داشته تا جایی که بارها تصمیم به جدایی گرفته بودند. از‌سوی دیگر پیکر نیمه‌جان مرد جوان در حالی در حاشیه اتوبان پیدا شد که لباس خانه به‌تن داشت.  چطور امکان دارد مردی با لباس خانه از خانه‌اش خارج شود و پیکر نیمه‌جانش در اتوبانی که تا قبل از مرگش ترددی در آنجا نداشته پیدا شود. همه اینها نشان می‌دهد که مرد جوان در جای دیگری مورد ضرب و شتم قرار گرفته و بعد در حاشیه اتوبان رها شده یا اینکه در تصادفی عمدی کشته شده است.

به گفته وکیل خانواده متوفی، همسر این مرد پس از مرگ شوهرش به خارج از کشور رفته و مدتی بعد برگشته که این ماجرا هم مشکوک است.  با این شکایت، قاضی حبیب‌الله صادقی بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی دستور تحقیقات در این پرونده و بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته محل تصادف را صادر کرده تا اسرار مرگ مرد جوان فاش شود.

ارسال نظر