زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ مرموز مرد جوان در کمپ ترک اعتیاد / 3 مسئول کمپ بازداشت شدند

تحقیقات در پرونده مرگ یک معتاد شیشه‌ای در کمپ ترک اعتیاد، نشان می‌دهد که او آخرین بار با 3نفر از کارکنان کمپ درگیر شده است.
12 آبان 1400
شناسه : 80925
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/80925
405+
بالا
تحقیقات در پرونده مرگ یک معتاد شیشه‌ای در کمپ ترک اعتیاد، نشان می‌دهد که او آخرین بار با 3نفر از کارکنان کمپ درگیر شده است.

حادثه 24 - تحقیقات در پرونده مرگ یک معتاد شیشه‌ای در کمپ ترک اعتیاد، نشان می‌دهد که او آخرین بار با 3نفر از کارکنان کمپ درگیر شده است. چند روز قبل به قاضی مصطفی واحدی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی 45ساله در یکی از بیمارستان‌های تهران فوت شده است. متوفی اعتیاد به شیشه داشت اما آثار درگیری روی بدن او به چشم می‌خورد. تحقیقات نشان می‌داد که این مرد در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد در اطراف تهران بستری بوده و 5روز قبل از فوت برای درمان به بیمارستانی در تهران انتقال یافته و درنهایت در آنجا جان باخته است. ماموران راهی کمپ مورد نظر شدند و معلوم شد که روز حادثه مرد معتاد با 3نفر از کارکنان آنجا درگیر و مصدوم و سپس به بیمارستان منتقل شده و در نهایت جانش را از دست داده است.  به این ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت 3نفر از کارکنان کمپ ترک اعتیاد را که با متوفی درگیر شده بودند صادر کرد و با دستگیری آنها، تحقیقات برای افشای راز این حادثه ادامه دارد.

ارسال نظر