زمان مطالعه: 2 دقیقه

تصادف عجیب خودروی سواری ال90 با گاردریل بزرگراه آزادگان + عکس

راننده 38 ساله ای در تصادف با گاردریل بزرگراه آزادگان، از حادثه ورود ناگهانی گاردریل به داخل خودرو به طرز معجزه آسایی جان سالم بدر برد.
10 آبان 1400
شناسه : 80858
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/80858
425+
بالا
راننده 38 ساله ای در تصادف با گاردریل بزرگراه آزادگان، از حادثه ورود ناگهانی گاردریل به داخل خودرو به طرز معجزه آسایی جان سالم بدر برد.

حادثه 24 - راننده 38 ساله ای در تصادف با گاردریل بزرگراه آزادگان، از حادثه ورود ناگهانی گاردریل به داخل خودرو به طرز معجزه آسایی جان سالم بدر برد.

این رخداد صبح امروز براثر برخورد شدید خودروی سواری با گاردریل بین دو مسیر در بزرگراه آزادگان بوقوع پیوست.

بر اساس این گزارش، شهروندان ساعت 07:47 دقیقه صبح امروز در پی تماس تلفنی با سامانه 125 از بروز یک مورد حادثه رانندگی به آتش نشانی اطلاع رسانی کردند که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان آتش نشانان ایستگاه 35 به محل حادثه در بزرگراه آزادگان، بعد از پل تندگویان رهسپار شدند.

به گفته یحیی قاسمی فرمانده آتش نشانان اعزامی، یک دستگاه خودروی سواری ال90 در حین تردد درمسیرغرب به شرق بزرگراه آزادگان به علت نامعلومی پس از منحرف شدن از مسیراصلی خود به شدت با گاردریل وسط بزرگراه برخورد کرد که در پی این حادثه، یکی از گاردریل های فلزی از قسمت درب سمت شاگرد وارد اتاقک خودرو شد و پس از عبور از روی پاهای راننده از درب سمت راننده خارج شد.

وی افزود: پس از وقوع این حادثه، این خودرو بر روی نهر آب بین دو مسیر بزرگراه ازحرکت بازایستاد.

این فرمانده آتش نشانی در ادامه اظهار داشت: درجریان این حادثه راننده خودرو که مردی 38 ساله بود، دچار مصدومیت شد که قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی توسط رانندگان خودروهای عبوری از داخل اتاقک این وسیله نقلیه بیرون آورده شد.

 قاسمی تصریح کرد: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی و رانندگی در طول مسیر، اقدام به قطع جریان برق کرده و با استفاده از ابزار مخصوص نجات اقدام به جداسازی گاردریل از اتاقک خودرو کردند.

این فرمانده آتش نشانی در ادامه افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، با همکاری عوامل پلیس راهور، خودرو سواری را به حاشیه امن بزرگراه منتقل کرده و سپس محل حادثه را از بقایای به جا مانده از این تصادف پاکسازی کردند.

وی با اشاره به این که علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون از طرف پلیس راهور منطقه دردست بررسی است، خاطرنشان کرد: راننده مصدوم بلافاصله توسط عوامل اورژانس جهت مداوا به نزدیک ترین بیمارستان انتقال داده شد.

کلمات کلیدی:
ارسال نظر