زمان مطالعه: 2 دقیقه

واژگونی خونین پژو پارس در جاده ورامین

واژگون شدن یک دستگاه خودروی سواری در جاده ورامین یک مجروح بر جای گذاشت.
10 آبان 1400
شناسه : 80851
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/80851
208+
بالا
واژگون شدن یک دستگاه خودروی سواری در جاده ورامین یک مجروح بر جای گذاشت.

حادثه 24 - واژگون شدن یک دستگاه خودروی سواری در جاده ورامین یک مجروح بر جای گذاشت.

در ساعت 06:38 دقیقه صبح امروز، شهروندان در تماس تلفنی با سامانه 125 از وقوع یک مورد حادثه رانندگی درجاده ورامین به سمت تهران، قبل از پل فیروزآباد خبردادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 86 و گروه امداد و نجات 17 را عازم محل حادثه کرد.

فرهاد مؤیدی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس درجاده ورامین به سمت تهران درحرکت بود که به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف شد و پس از برخورد شدید با گاردریل حاشیه جاده بر روی سقف واژگون شد.

وی افزود: به دنبال این اتفاق، سرنشین خودروکه مردی حدوداً 30 ساله بود، پیش از رسیدن نیروهای آتش نشانی توسط رانندگان خودرو های عبوری از داخل اتاقک خودرو خارج و به محل امن حاشیه جاده منتقل شده بود.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه با قرار دادن علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه تصادف به ایمن سازی محل حادثه پرداخته و همچنین جریان برق خودرو را قطع کردند.

مؤیدی در ادامه گفت: راننده مصدوم که به دلیل شدت تصادف از ناحیه دست و صورت دچار مصدومیت شدید شده بود، بی درنگ توسط آتش نشانان جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی درادامه عملیات خود توسط جرثقیل، خودروی واژگون شده را به حالت اولیه بازگرداند و و به حاشیه امن جاده منتقل کردند و سپس این وسیله نقلیه را جهت بررسی علت وقوع حادثه در اختیار پلیس راهور منطقه قرار دادند.

ارسال نظر