زمان مطالعه: 1 دقیقه

متلاشی شدن باند خطرناک علی بلژیکی در فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از خودرو قاچاقچیان معروف به علی بلژیکی ۹ قبضه سلاح کمری و ۱۶ خشاب مربوطه کشف شد.
03 آبان 1400
شناسه : 80574
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/80574
347+
بالا
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از خودرو قاچاقچیان معروف به علی بلژیکی ۹ قبضه سلاح کمری و ۱۶ خشاب مربوطه کشف شد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از خودرو قاچاقچیان معروف به علی بلژیکی ۹ قبضه سلاح کمری و ۱۶ خشاب مربوطه کشف شد.

سردار رهام‌بخش حبیبی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با سلاح و مهمات غیرمجاز در فارس، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری پلیس شهرستان کازرون فارس با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند اعضای یک باند معروف به علی بلژیکی  با یک سواری پژو پارس تعدادی اسلحه قاچاق را از استان‌های غربی بارگیری و قصد ورود آن به شیراز دارند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی به محور  کوه‌چنار-کازرون  اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی سواری پژو را شناسایی و دستور ایست دادند که راننده و سرنشین بدون توجه اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند سواری پژو را توقیف و در بازرسی از آن 9 قبضه سلاح کمری و 16 خشاب مربوطه که به طرز ماهرانه‌ای در قسمت‌های مختلف خودرو جاسازی شده بود کشف کنند.

سردار حبیبی با بیان اینکه در این خصوص راننده و سرنشین پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا اصلاع از فعالیت افرادی که آرامش مردم را برهم می‌زنند بلافاصله موضوع را به سامانه 110 اطلاع دهند.

ارسال نظر