زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ زن و مرد جوان در میان آهن پاره های پراید

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: برخورد شدید خودرو سواری با کامیون در کمربندی سلطان آباد باعث مرگ آنی راننده و سرنشین جوان خودرو شد.
01 آبان 1400
شناسه : 80520
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/80520
386+
بالا
رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: برخورد شدید خودرو سواری با کامیون در کمربندی سلطان آباد باعث مرگ آنی راننده و سرنشین جوان خودرو شد.

حادثه 24 - رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: برخورد شدید خودرو سواری با کامیون در کمربندی سلطان آباد باعث مرگ آنی راننده و سرنشین جوان خودرو شد.

محمدهادی قانع شنبه یکم آبانماه گفت: ستاد فرماندهی آتش نشانی ساعت 23 و 25 دقیقه شب گذشته با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر وقوع حادثه رانندگی، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۸ و گروه امداد و نجات تصادفات این سازمان را به کمربندی سلطان آباد، اعزام کرد.

او افزود: با توجه به گزارش این حادثه یک دستگاه خودرو سواری پراید در مسیر بزرگراه درحال حرکت بود که به علت نامعلومی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون برخورد کرد.

قانع ادامه داد: شدت تصادف به قدری بود که قسمت جلوی خودرو پراید تا وسط اتاقک آن کاملا متلاشی شد و راننده و سرنشین آن که خانم و آقایی حدودا ۲۵ ساله بودند در میان آهن پاره‌های خودرو گرفتارشدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز عنوان کرد: باتوجه به وخیم بودن حال سرنشینان خودرو سواری، آتش نشانان و نجاتگران بلافاصله همزمان با ایمن کردن محل حادثه، به یاری این افراد شتافتند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی، هر دو نفر را از میان اتاقک متلاشی شده، بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند که متاسفانه فوت هر دو نفر در همان لحظات اولیه وقوع این حادثه رانندگی، مورد تائید قرار گرفت.

قانع گفت: علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون از طرف پلیس راهور در دست بررسی است.

ارسال نظر