زمان مطالعه: 1 دقیقه

شکایت مجیدی از برنامه صبحگاهی شبکه تهران

شکایت باشگاه استقلال از برنامه تلویزیونی ادامه خواهد داشت.
20 مهر 1400
شناسه : 80139
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/80139
312+
بالا
شکایت باشگاه استقلال از برنامه تلویزیونی ادامه خواهد داشت.

حادثه 24 - شکایت باشگاه استقلال از برنامه تلویزیونی ادامه خواهد داشت.

پس از آن‌که مدیران باشگاه استقلال شب گذشته با انتشار اطلاعیه‌ای از اقدام حقوقی علیه مجری و تهیه کننده برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما خبر دادند تصور می‌شد عوامل این برنامه از مدیران استقلال دلجویی کنند تا مشکل حل و فصل شود.

اما صبح امروز مجریان این برنامه تاکید کردند هیچ تعمدی در کار نبوده و صرفا آنها با استقلال و پرسپولیس شوخی کرده‌اند! و در ادامه عنوان کردند نباید با رفتار‌های تند استقلال و پرسپولیس را به خط قرمز برنامه‌های ورزشی تبدیل کنیم، چون بالاخره این دو تیم متعلق به مردم هستند.

با انجام این صحبت‌ها از سوی مجریان برنامه صبحگاهی شبکه تهران، کادر فنی باشگاه استقلال به شدت عصبانی شدند تا حدی که فرزاد مجیدی به نزدیکانش گفته است قطعا از عوامل سازنده این برنامه شکایت خواهم کرد و تا آخر پای این موضوع می‌ایستم!

 از سوی دیگر گفته می‌شود معاونت حقوقی باشگاه استقلال امروز از مجری و تهیه کننده این برنامه تلویزیونی به صورت رسمی از جانب باشگاه استقلال شکایت خواهد کرد تا با پیگیری حقوقی به اتهاماتی که روز گذشته در این برنامه تلویزیونی به سرمربی و دستیار وی زده شد، رسیدگی شود.

مجری جنجالی برنامه مذکور دیروز پس از اتمام این برنامه به واسطه موج اعتراض گسترده هواداران استقلال مجبور شد صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی را از دسترس خارج کند تا با انتقادات کمتری رو به رو شود.

ارسال نظر